Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Renata

pigułki anty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Renata

zastanawia mnie jak to jest, skoro biorę regularnie pigułki i rzeczywiście incydentalnie zapomnę o powiedzmy 2-3 --> wystąpi krwawienie z odstawienia i tutaj powiedzmy, że robię tę przerwę i z racji tego krwawienia zacznę nowy blister - jakim niby cudem w takiej sytuacji miałaby zmniejszyć się ochrona tabletek, przecież przy placebo też robi sie przerwę i jakoś ochrona nie spada, a w takiej sytuacji jak wyżej opisałam tak jakby przesunie się krwawienie. Nie rozumiem skąd w takim razie jakieś straszenie zewsząd, że może dojść do zapłodnienia czy coś... przeciez podczas brania pigułek regularnie co do zasady nie może wystąpić owulacja. Cy ktoś mnie oświeci o co tu chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ela

ale jak zapomnisz tych tabletek to co za problem zabezpieczać się przez kilka dni mechanicznie. Diafragma caya jest spoko, warto mieć w takich sytuacji i używać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...