Skocz do zawartości
Forum

Zwolnienie lekarskie w ciąży


Gość Lisa Alisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lisa Alisa

Cześć dziewczyny.

Przepraszam, może moje pytanie będzie troszkę głupie, ale na razie czekam na odpowiedź lekarza więc chcę z kimś się poradzić. Jestem na zwolnieniu od początku lipca. Byłam 20 sierpnia na wizycie i byłam przekonana, że lekarz mi przedłużył zwolnienie do końca września, a w poniedziałek dzwoni do mnie kadrowa, że trzeba przedłużyć zwolnienie bo jest tylko do końca sierpnia. Od razu napisałam do lekarza, no i on przedłużył ale dopiero od 03.09. Czyli wygląda to tak że 1 i 2 września miałam być w pracy. Teraz zaczęłam czytać ze zgodnie z prawem można wystawić zwolnienie tylko 3 dni wstecz. Może ktoś się zna na tym, czy da się odkręcić tą sytuację i jakoś to zmienić? Co w ogóle w takiej sytuacji można zrobić? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Miałam sytuację ze źle wystawionym L4. Skumalam się chyba po miesiącu jak zadzwonił księgowy ze coś nie gra. Lekarka edytowala zwolnienie przez swój profil. Przez jakiś czas widniało jako "do wyjaśnienia" - wyjaśniła co i jak zusowi i wszystko było ok. Wiec dużo zależy od lekarza 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...