Skocz do zawartości
Forum

Mąż ma problem z osiągnięciem erekcji


Gość Armlie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Wy również miałyście taki problem w małżeństwie? Mąż nigdy nie miał tego typu dolegliwości. Jest młody bo ma zaledwie 35 lat. Nigdy nie sądziłam,ze cos takiego może go dotknąć. Próbowałam z nim rozmawiać, wspomniałam o urologu oraz o seksuologu to bardzo sie obruszył oraz powiedział,ze nic mu nie jest. Prawda jednak wygląda inaczej. Zaczyna unikać seksu. Jeśli już do seksu dojdzie to musi pomagać sobie ręką aby erekcja w ogóle powstawała. jak już jest to nie zawsze się utrzymuje oraz... ma przedwczesny wytrysk
Co mam robić? Jak mu w tym pomóc?

Odnośnik do komentarza

To,ze nigdy nie miał nie znaczy,ze nie mogły się pojawić. Nie jest to wcale takie rzadkie. Mój równięż jakiś czas temu miał tego typu problemy. Oczywiście na początku była niezła panika , unikał seksu a każda próba nawiązania rozmowy o problemie kończyła się dużą kłótnią... Takie sytuacje dla mężczyzn są trudne oraz są bardzo na to uczuleni tak wiec powinnaś o tym wiedzieć oraz podejść do sprawy delikatnie. Może warto byłoby mu zaproponować jakiś suplement diety?
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Trzeba iść do urologa. Musisz z nim porozmawiać jeszcze raz, że to najlepsza opcja. Teraz naprawdę dużo gości ma z tym kłopot. Kiedyś też się z takim spotykałam. On był jeszcze młodszy. Potem się rozstaliśmy, ale to z innego powodu. On właśnie był u urologa i mu lekarz pomógł. Nie ma sensu kombinować, bo są na to skuteczne sposoby. A wizyta u urologa jest i tak raz na czas wskazana. By sprawdzić jądra itd.
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...