Skocz do zawartości
Forum

Porady dla starających


Gość Ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksandra

Najważniejsze jest to żeby się nie stresować, wyluzować i cieszyć się z bliskością z partnerem. Z takich porad to możesz sobie barć kwas foliowy, zadbać o zdrowa dietę i w miarę możliwości zwolić i odpuścić wszystkie stresory. Ja też korzystałam tylko z takiego lubrykantu concieve plus, który wspomaga zapłodnienie i tyle. Na spokojnie i bez stresu. Dużoo przyjemności wam życzę 🙂

Odnośnik do komentarza

Dla mnie poczęcie dziecka to jakieś abstrakcyjne wydarzenie niezwiązane w ogóle z medycyna. Zawsze jak ktoś zaczyna się starać o dziecko to właśnie słyszy rady tpu rzuć używki zdrowi się odżywiaj unikaj stresu ruszaj się więcej pilnuj dni płodnych itd U mnie stresów ostatnio tyle że głowa mała jem wszystko licznie z fast foodami, sportu niestety nie uprawiam żadnego, seks za nim zaczęłam dni płodne i bach ciąża. Ja się pytam jakim cudem? 

Odnośnik do komentarza

Tak jak Ula napisała wyżej, życie jest strasznie dziwne i w sumie to nigdy nie wiadomo jak to z tymi staraniami o dziecko. Na pewno unikanie stresu nikomu nie zaszkodziło, o diete uważam, że również nie zaszkodzi zadbać. W miarę na spokojnie się starć, możesz sobie obliczyć dni płodne albo korzystać z testów owulacyjnych, ja też korzystam z tego lubrykantu concieve plus i mogę polecić. Powodzenia i owocnych starań 🙂

Odnośnik do komentarza

Też korzystałam przy staraniach z tego lubrykantu wspomagającego płodność conceive  i bardzo fajny w użytkowaniu. Super nawilża i daje duży komfort podczas stosunku- kupowałam go w aptece. Przy staraniach jak nie masz żadnych większych problemów ginekologicznych ważne jest żeby się nie spinać. Możesz też brac witaminy jak masz jakieś niedobory. I powinno się udać 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...