Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość janina

flegma w gardle w ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Gość janina

Dzień dobry! Jestem w 5 miesiącu ciąży i mam flegmę w gardle, której nie mogę się pozbyć. Jest to pozostałość po wcześniejszym przeziębieniu. Dwa tygodnie temu byłam przeziębiona. Drapało mnie w gardle, miałam katar i mokry kaszel. Byłam u lekarza i przepisał mi syrop. Po tygodniu wszystkie objawy przeszły, a pozostała flegma w gardle. Najgorzej jest rano, jak się budzę. Zaczynam okropnie kasłać i dopiero przechodzi po napiciu się ciepłej herbaty. W ciągu dnia jest lepiej. Byłam drugi raz u lekarza, który obejrzał gardło i powiedział, że nic niepokojącego nie widzi oczywiście wydzielina spływa do gardła, ale nie ma tragedii. Powiedział, że ze względu na mój stan może mi polecić płukanie gardła wodą i solą. Niestety nie pomaga mi ta metoda. Nie wiem jak poradzić sobie z flegmą w gardle. Jak leczyć spływanie wydzieliny po gardle w ciąży?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...