Skocz do zawartości
Forum

Przeziębienie w 7 miesiącu ciąży


Gość ala

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Jestem w 7 miesiącu ciąży i się przeziębiłam. Od tygodnia zmagam się z katarem i kaszlem. Początkowo miałam suchy kaszel, który przemienił się w mokry. Katar zaczyna już przechodzić, a kaszel mokry nadal mam. Stosuję syrop z miodu, cytryny i cebuli. Robię sobie napar z siemienia lnianego i piję sok z malin. Próbowałam też inhalacji. Cały czas mam zalegającą wydzielinę. Na początku próbowałam wstrzymywać kaszlenie, ponieważ bałam się, że podczas odkasływania szkodzę dziecku. Teraz odkrztuszam zalegającą wydzielinę, co przynosi chwilową ulgę. Mokry kaszel jest najbardziej uporczywy rano po przebudzeniu się. W nocy kaszel nie dokucza. Martwi mnie ten mokry kaszel, który trwa długo i jest męczący. Czym wyleczyć mokry kaszel podczas przeziębienia u kobiety w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Wróciłam od lekarza. Jak lekarz usłyszał ten mokry kaszel to już wiedział, że to coś więcej niż przeziębienie. Okazało się, że mam zapalenie oskrzeli. Dostałam leki dla kobiet w ciąży i za tydzień czeka mnie ponownie lekarz.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość ala napisał:

Wróciłam od lekarza. Jak lekarz usłyszał ten mokry kaszel to już wiedział, że to coś więcej niż przeziębienie. Okazało się, że mam zapalenie oskrzeli. Dostałam leki dla kobiet w ciąży i za tydzień czeka mnie ponownie lekarz.

Dobrze że dostałaś leki 👍 oby szybko przeszło 

Odnośnik do komentarza

Dziś kaszel nadal mokry, ale po lekach zdecydowanie łatwiej odkrztusza mi się zalegającą wydzielinę. Wcześniej musiałam kilka razy głęboko zakasłać, aby odkrztusić część wydzieliny, a teraz jak zakasłam to odkrztuszam wszystko co zalega na dany moment i na dłużej mam ulgę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...