Skocz do zawartości
Forum

Intensywne współżycie i brak erekcji


Gość Kadzek

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że planujemy ciąże od jakiegoś czasu intensywnie współżyjemy aby osiągnąć zamierzony cel. Współżyjemy o różnych godzinach. Nie zawsze jest romantycznie i nie zawsze się chce. Szczególnie bywa to widoczne u mojego faceta który czasami nie staje na wysokości zadania. Ma problemy z osiągnięciem pełnej erekcji. Wiem, że presja itd. Czy zalecane jest w tym przypadku jakieś wspomaganie? Dodatkowa dieta, afrodyzjaki? Czy to w ogóle działa?

Odnośnik do komentarza

A Ty myslisz,że to normalne jak zawsze się chce? Człowiek to nie maszyna. Facet może mieć gorze okresy i lepsze okresy. Może mu się bardziej chcieć i mniej chcieć. Powinnaś to zrozumiec. Moze to stres ma na niego taki wpływ ? Świadomość,że musicie to zrobić w tym momencie ? Im on bardziej się denerwuje to tym penis szybciej opada. Im penis szybciej opada tym on zaczyna sie bardziej denerwować. Jak widzisz mozę powstawć takie błędne koło, z którego nie jest łatwo sie uwolnić...

Powinnać go wspierać, zastanawiałaś się tak poza tym nad zaproponowaniem mu jakiejś ziołowej suplementacji? [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

A ja mimo wszystko zasugerowałabym dać sobie i jemu "na wstrzymanie". Ja rozumiem wielką chęć posiadania dziecka i rozczarowanie po kolejnych "nieudanych" miesiącach, ale seks powinien być mimo wszystko przyjemnością, zakończoną upragnioną ciążą. Działanie na siłę może wywołać niepotrzebne reakcje, takie jak zniechęcenie, stres, w konsekwencji unikanie zbliżeń i wewnętrzne napięcie w związku.

Odnośnik do komentarza

Może źle się wyraziłam. Chodziło mi tutaj o wspólżycie w czasie owulacji. Może faktycznie on jest zestresowany. Coś takiego zalecil nam lekarz. Staramy się już długo 😞 Co do tabletek to nie wiem jak sama miałabym mu to zasugerować.

Odnośnik do komentarza

Nie masz cyklu, który by można było zobaczyć. Tak jak dziewczyny piszą, współżycie w czasie owulacji też nie powinno być zbyt częste, bo plemniki są wtedy słabsze i efekt bywa odwrotny od zamierzonego. Jeśli się obserwujesz, to będzie ci łatwiej wybrać właściwe momenty. Ale na siłę za dużo nie zyskasz, a stracić możecie oboje. Ja rozumiem, że długie oczekiwanie jest dla ciebie frustrujące, ale erekcja na "zawołanie" też nie bywa dla faceta komfortowa...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...