Skocz do zawartości
Forum

Zapomniana tabletka anty w 1 tyg.


Gość Maja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie .

Biorę tabletki atywia dail od 5 miesiecy 5 lipca zazywalam tabletki planbeco w którym pojawiło się krwawienie z odstawienia. W poniedziałek po tyg brania tabletek planbeco mialam rozpocząć nowy blister dokładnie 12 lipca lecz zapomnialam wziąść tej tabletki zorientowałam się w wtorek po 24h według ulotki zarzylam dwie tabletki w wtorek.  W tydzień poprzedzający  nowego opakowania nie współżyłam wiedzialam natomiast ze po zapomnianej tabletkę w 1 tyg musze używać dodatkowe zabezpieczenie i tak zrobiłam w czwartek Kochalam się z Mezem niestety prezerwatywa pękła w piątek po 18h zażyłam tabletkę po w obawie przed ciąża...targają mną teraz emocje i to straszne mam już dwójkę dzieci I nie chce kolejnej ciąży...moje pytanie brzmi czy jest szansa na ciążę przez zapomniana 1 tabletkę? Zna może któraś takie przypadki?

Odnośnik do komentarza

Wiesz moim zdaniem nie powinnaś zajść w ciążę ale różnie to bywa. Trochę dziwne że prezerwatywa pękła pod czas stosunku. Mnie się to nie przytrafiło nigdy chociaż często uprawiam sex z partnerem. Zarówno bez zabezpieczenia jak i z zabezpieczeniem zawsze używamy prezerwatyw Lovex Extra Thin. Które są mocne i wytrzymałe. Tabletek nie biorę od dawna ale kiedyś brałam i też przytrafiło mi się zapomnieć ale w ciążę nie zaszłam tak wiec czas pokarze wszystko ale myślę że wszystko będzie ok!!

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Klaudia napisał:

Wiesz moim zdaniem nie powinnaś zajść w ciążę ale różnie to bywa. Trochę dziwne że prezerwatywa pękła pod czas stosunku. Mnie się to nie przytrafiło nigdy chociaż często uprawiam sex z partnerem. Zarówno bez zabezpieczenia jak i z zabezpieczeniem zawsze używamy prezerwatyw Lovex Extra Thin. Które są mocne i wytrzymałe. Tabletek nie biorę od dawna ale kiedyś brałam i też przytrafiło mi się zapomnieć ale w ciążę nie zaszłam tak wiec czas pokarze wszystko ale myślę że wszystko będzie ok!!

My używamy durex classic ...uspokaja mnie to ze zażyłam tabletkę po escapelle. Ale jednak jakiś strach niestety jest.wedlug mojego lekarza szanse sa niskie ale jednak jakiś tam procent jest 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Maja napisał:

My używamy durex classic ...uspokaja mnie to ze zażyłam tabletkę po escapelle. Ale jednak jakiś strach niestety jest.wedlug mojego lekarza szanse sa niskie ale jednak jakiś tam procent jest 

Wiesz moim zdaniem nie powinnaś zajść w ciążę ale różnie to bywa. Trochę dziwne że prezerwatywa pękła pod czas stosunku. Mnie się to nie przytrafiło nigdy chociaż często uprawiam sex z partnerem. Zarówno bez zabezpieczenia jak i z zabezpieczeniem zawsze używamy prezerwatyw Lovex Extra Thin. Które są mocne i wytrzymałe. Tabletek nie biorę od dawna ale kiedyś brałam i też przytrafiło mi się zapomnieć ale w ciążę nie zaszłam tak wiec czas pokarze wszystko ale myślę że wszystko będzie ok!!

Odnośnik do komentarza

Sex w prezerwatywie jest przyjemna ale jednak sex bez gumki to co innego czuje się w tedy niesamowitą przyjemność tym bardziej kiedy partner założy opaskę uciskową na penisa. mam już jedno dziecko Córeczkę 7letną i raczej drugiego dziecka bym nie chciała, no ale wżyciu różnie bywa i może przytrafić się wpadka której wolałabym uniknąć.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Klaudia napisał:

Sex w prezerwatywie jest przyjemna ale jednak sex bez gumki to co innego czuje się w tedy niesamowitą przyjemność tym bardziej kiedy partner założy opaskę uciskową na penisa. mam już jedno dziecko Córeczkę 7letną i raczej drugiego dziecka bym nie chciała, no ale wżyciu różnie bywa i może przytrafić się wpadka której wolałabym uniknąć.

U mnie Moj syn jest wpadka 😅 córeczka ma 3 lata syn 8 miesiący jestem po dwóch cesarkach córeczka jest wczesniakiem dlatego mega się boję na prawde

Odnośnik do komentarza

Oj żałuję że nie mam takiego problemu??!!  Staramy się od kilku lat o dziecko i jakoś nie mogę zajść w ciąże a bardzo bym chciała. Zrobiliśmy badania i wyszło na to że mąż nie może mieć dzieci czego bardzo ubolewam. Sama nie wiem co robić czy starać się o bank spermy anonimowym dawcą??!!  Koleżanka zasugerowała by mój były mnie zapłodnił czyli miała by to być zdrada. Co mi się nie podoba!! A mężowi  powiedziała o sztucznym zapłodnieniu. Tak jak mieliśmy plany z mężem!! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...