Skocz do zawartości
Forum

Nie mogę zajść w ciążę, może ktoś coś podpowie


Gość Katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna
Godzinę temu, Gość Magda napisał:

Katarzyno, ja też mam 34 lata ale dotychczas bezdzietna. Z moim narzeczonym od jakiegoś 1,5 roku może właściwie nawet trochę dłużej staraliśmy się o dziecko. Moja ginekolog powiedziała, że dobrze byłoby gdyby partner się zbadał. Z badania nasienia okazało się, że faktycznie jest kiepsko - mała ilość plemników i na dodatek obniżona żywotność. Lekarze sugerowali, że raczej skończy się na in vitro. Androlog u którego byliśmy zalecił przez 3msce brać Profertil i ponownie zbadać nasienie. Powiedział również, że zastanawia się czy wpływu na wynik badania nie miało przechorowanie przez narzeczonego covida (badanie wykonane jakiś miesiąc po przechorowaniu). Aktualnie jestem w 13tyg. ciązy - zapłodnienie naturalne 🙂 Nie wiem czy pomógł suplement czy poprostu mieliśmy aż taki fart. Ponownego badania nasienia nie zdązyliśmy wykonać. Dodatkowo narzeczony przestawił się na picie wody mineralnej tylko ze szklanych butelek (ponoć plastik też ma jakiś wpływ), jadł dużo orzechów, pestek dynii. 

Moje gratulacje🎉🎊. Nie wiem po czyjej stronie leży u nas wina... Mam cały czas nadzieję, że poprostu nie mamy szczęścia i nie możemy trafić w ten dzień. Cykle mam różnie dlatego trudno dokładnie wiedzieć kiedy przypada ten dzień. Teraz tylko zastanawia mnie fakt, że tydzień po zakończonej miesiączce mam biały śluz. 🤷‍♀️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...