Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Małgorzata

Imię dla córeczki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Małgorzata

Jak u Was było z wyborem imienia dla dziecka ? W głowie pustka.....

Zastanawiam się nad imieniem Helena (po babci). Agata i Julia też chodzą mi po głowie... Jakie imię według Was jest najładniejsze z tych trzech ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajka

My szybko się zdecydowaliśmy. Braliśmy pod uwagę Marcelinę dla dziewczynki i  Marcela lub Ignacego dla chłopca 😁 wyszedł synek więc Marcel a w urzędzie od razu nadaliśmy mu drugie - Ignacy. 

Z tych trzech jak już mam wybrać to Agata. Helena ładne ale trochę staromodne. Julii jest mnóstwo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Małgorzata, my przy pierwszym dziecku robiliśmy głosowanie w rodzinie, tak z ciekawości, jakie imię, by dali naszemu synowi albo córce. Ostatecznie wybraliśmy sami ;). Ogólnie wszystkie imiona dobieraliśmy tak, by pasowały do nazwiska i żeby nie było takiego imienia w najbliższej rodzinie.
Z trzech imion, które podałaś mnie najbardziej podoba się Julia :). Na moim osiedlu mało jest Julii. Imię po babci możesz dać na drugie.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...