Skocz do zawartości
Forum

Poronienie 3x


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalia

Witam, 

Dzisiaj poroniłam poraz 3, byłam w 7 tygodniu. Pierwsze poronienie było w 2019 r. zapłodnienie in vitro, ciąża trojacza. Serce przestało bić w 9,10,11 tyg. Następna ciąża po roku naturalna, serce przestało bic w 9 tyg - musiałam przejść dwa łyżeczkowania bo po miesiącu od pierwszego. Ostatnia ciąża tez naturalna w 7 tyg dostałam krwotoku. Za 3 dni wizyta u ginekologa, mam nadzieję, że obejdzie się bez łyżeczkowania. 

Postanowiłam tu napisać, ponieważ już mnie jasny szlag trafia. Jestem silną osobą, nawet bardzo. Nie rozumiem dlaczego mnie to spotyka i po co w ogóle zachodzę skoro nie potrafię donosić. 

Leczyłam się w 3 miastach, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu. Wszyscy specjaliści rozkładają ręce, nie znają przyczyn. Każą się starać dalej. Przez to, że dają mi szanse, cały czas walczę a może juz dawno powinnam odpuści. 

Nie interesują mnie historie zakończone happy endem. Teksty typu też poroniłam ale mam zdrowie dziecko, walcz bo warto. Ja byłabym już matką 5 dzieci a nie mam żadnego. I nie wierzę, że kiedyś będę miała. Będę się starać jeszcze 5 lat, pewnie zajdzie w ciążę pary razy w roku a efektów nie będzie. Jestem zla na siebie i na świat. Nie mogę patrzeć na matki, na dzieci. Nie mogę zrozumieć dlaczego mnie to spotkało, tak naprawdę nie widzę sensu życia. 

Odnośnik do komentarza

Hej ja tez bym byla matka  4 dzieci ale wszystkie stracilam jestem miesiac  po poronieniu  blizniakow w 9 tygodniu  i dopiero teraz lekarz ze szpitala kazal mi zrobic badania na mutacje trombofilii i okazalo sie ze je mam teraz mam dalsze badania i powiedzial ze kolejna ciaza na pewno bedzie na lekach typu acard heparyna luteina  a oprócz tego musze zazywac kwas foliowy metylofolian  i witaminy z metylofoliany typu b12 b6 wit D .  Mialas tez badania w kierunku tych mutacji ? 

Odnośnik do komentarza

Przepraszam ze zapytam  a znasz plec poronionych dzieci ? 

 Bo moja kolezanka stracila 5 ciaz i okazalo sie ze traci chlopcow dopiero w 6 ciazy okazalo  sie  ze Bedzie miec dziewczynke i urodzila .  Doktor jej powiedzial ze to jakis zespol i miala badania pod tym kontem robione ale niestety nie pamietam jakie. 

Odnośnik do komentarza

Natalia a czy leki bierzesz już podczas starań ? Pomijam oczywiście luteine bo to standard. Moja znajoma poronila 4 kolejne ciążę, dopiero po zmianie lekarza i braniu leków podczas starań udało się donosić. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...