Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ilona

zasychanie w ustach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ilona

Witam. Biorę od 4 lat antykoncepcję hormonalną, ostatnio musiałam zmienić tabletki ze względu na zbyt częste plamienia. Zauważyłam, że ostatnio mam cały czas sucho w ustach, wyschnięte popękane usta, czy to może być od tych nowych pigułek? Piję tyle samo, jem tak samo, tryb życia ten sam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...