Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Madzia

Duży spadek wagi a starania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Madzia

Witam, staramy się z partnerem od roku, na razie bezskutecznie, ale ja ma dość nieregularne okresy. W ostatnim czasie bardzo mocno schudłam - spadłam 10 kg w ciągu 2 miesięcy (ważyłam 60, ważę 50 kg przy wzroście 178 cm). Zastanawiam się czy to też nie ma wpływu na niepowodzenie, nie wiem co robić teraz, jak się pozbierać co wdrożyć, jakieś zwiększone dawki witamin, suplementów na płodność, coś to da? Powód spadku wagi, to stres związany ze śmiercią ojca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, spadek wagi również może mieć związek z problemami z zajściem w ciąże. Najlepiej jakbyś wybrała się do gina, powinien zlecić badania i powiedzieć co dalej.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wypowiem się profesjonalnie bo nie jestem lekarzem. 

Mogę powiedzieć tylko tyle że osobiście miałam duże problemy prywatne, duży stres, mało jadłam i schudłam tak jak Ty a zaszłam w ciąże i obecnie mam 7 miesięcznego syna a starałam się   13 lat. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sara

Duży spadek wagi może być spowodowany nadczynnością tarczycy, więc dobrze by było zrobić badania i wybrać się do endokrynologa. TSH powinno być ok. 1.5 przy staraniach o zajście w ciążę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...