Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Kammamma

Jakiego robota sprzątającego wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym kupić robota sprzątającego, bo odkąd mam psa, to jest tragedia codzienna na podłogach. Oczywiście najgorzej jest na dywanach, bo sierść się bardzo źle odkurza. A linieje niesamowicie. 😞 Muszę codziennie sprzątać, a nie mam na to ani siły, ani czasu. Jakie macie roboty sprzątające? Które możecie mi polecić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od kilku miesięcy mam HEXO Duo i wreszcie codziennie mam czysto bez wysiłku. 😄 Bardzo fajny i dobry robot sprzątający za niecały tysiąc zł. Jest łatwy w obsłudze, ma spoko aplikację. Sprząta bardzo dokładnie i to nawet z dywanów zbiera sierść, która spadła z mojego kota. Podsyłam link, gdyby Ci się nie chciało szukać: Robot sprzątający HEXO Duo 😉 Poczytaj sobie też inne opinie. Ja się właśnie nimi sugerowałam i się nie zawiodłam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hannaka

Mam takiego robota https://www.sferis.pl/robot-sprzatajacy-z-baza-viomi-s9-czarny--p696394?gclid=CjwKCAjwzMeFBhBwEiwAzwS8zHOHnslma4VBWKaEHC--YBF13j5gOuhZb_EY7b5nQ3C-VANEHNfLxBoC4-oQAvD_BwE co prawda dopiero od tygodnia ale już jestem zachwyona, super sprawa i ma centralny pojemnik, który zasysa brud z odkurzacza, dzięki temu można go rzadziej opróżniać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...