Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Natalia

Odpieluchowanie 2 lata 9 miesięcy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalia

My od 3 dni próbujemy się odpieluchowac. I pierwszego dnia szło nam super. A od wczoraj córka sobie coś ubzdurala, że ona nie chce siadać na nocnik i toaletę, bo się boi. Najpierw mówiła, że się boi węża. 🤪 Potem, że się boi pszczoły, robaka, na koniec, że dźwięku spadajacego siku. Pokazaliśmy jej, że jak woda leci do nocnika, to też robi taki dźwięk. I że nic tam nie wyskakuje, nic się nie dzieje. Ma frajdę, że może iść wylać siku do toalety i umyć nocnik. A Teraz na nocnik nie usiądzie. Albo usiądzie na 2 sekundy, mówi, że jej się nie chce jednak siku, a za chwilę idzie w.majtki. Pojechałam z nią do Auchan i wybrała sobie taki nocnik, jaki chciała. Powiedziala, ze tego sie nie boi. W domu lipa. Nie chce siadać. Steka i kweka. A to, że nocnik za mały. A to, że to dla dzidziusia będzie. Że się jednak nie podoba. I wymyśla 100 wymowek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martyna J

Ja swoją odpieluchowałam jak miał 2,5 roku. Poszło nam mega szybko. Daj córce jeszcze trochę czasu. Niech sika majteczki, w końcu jej to znacznie przeszkadzać, wiem sprzątania wtedy co nie miara ale kiedyś trzeba się za to wziąć. Ewentualnie poczekaj jeszcze, niech nocnik stoi w pokoju gdzie często jesteście . 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...