Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ala

Wyjazd za granicę

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ala

Czy któraś z Was leciała na wakacje do Turcji w okolicach 24tc pod koniec sierpnia- początek września? Wiadomo bez przeciwwskazań zdrowotnych, za zgodą lekarza itp. Jak ogólnie lot samolotem? Pobyt w Turcji, siedzenie na plaży, pływanie w morzu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosc

Leciałam w 6tc na Sri Lanke. 

Lot 13h w jedna stronę. 

Upały ani lot przeszły bez echa. Obecnie jestem mama 6 miesięcznego synka. 

Mam nadzieje że pomogłam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs

Ja leciałam na przełomie 1 i 2 trymestru na Majorkę,robiłam to co piszesz ale bez pływania w morzu bo był to mimo wszystko październik i woda dla mnie stanowczo za zimna. Pamiętam wtedy,że lekarka mi mówiła że w drugim trymestrze można lecieć,sama leciała. Byle nie w 3 gdzie zmiana ciśnień może mieć wpływ na skurcze itp. Zero jakiegokolwiek wpływu na mój organizm wtedy. Czułam się bardzo dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ala

Dziękuję za odpowiedzi, mamy zarezerwowane wakacje i się ciągle zastanawiam co zrobić. Ciąża planowana nie była ale bardzo sie cieszymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natka

Ja się podepnę do pytania, my też mamy wakacje zarezerwowane ale w Egipcie. Będę wtedy w 21tc, wiaodmo w Egipcie cały czas gorąco i tez sie zastanawiamy czy jechac czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klara

Natka...nie jechać. Egipt to nie miejsce dla ciężarnej. Jest za gorąco i za duszno. Noe ma czym oddychać. Byłam w 24tc. Zalowalam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natka
W dniu 14/5/2021 o 12:30 PM, Gość Klara napisał:

Natka...nie jechać. Egipt to nie miejsce dla ciężarnej. Jest za gorąco i za duszno. Noe ma czym oddychać. Byłam w 24tc. Zalowalam. 

Dzięki za odpowiedź. Mamy możliwość zmiany kierunku. Polecisz coś? Czy lepiej całkowicie odpuścić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klara
5 minut temu, Gość Natka napisał:

Dzięki za odpowiedź. Mamy możliwość zmiany kierunku. Polecisz coś? Czy lepiej całkowicie odpuścić?

Jak możesz to odpuść sobie Egipt. Ale nie odpuszczaj wycieczki gdzie indziej. Pomyślcie nad Francją-Lazurowym Wybrzeżem. Chorwacją, Grecja, Włochami...gdzieś tu bliżej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...