Skocz do zawartości
Forum

CZY TO CIĄŻA?!?!


Gość Jakub Majewski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jakub Majewski

Witam, kochałem sie ze swoją dziewczyną 5 marca. Stosunek był w prezerwatywie prezerwatywa nie pękła itd potem nalałem do niej wody nic nie przeciekało. Bardzo sie stresowałem z dziewczyną bo mamy 16 lat. 9 marca zaczęła czuć bóle brzucha takie jak przed okresem. Dostała wtedt lekkiego plamienia. Czuła te bóle przez 10 dni. 19 marca zrobiliśmy test ciążowy, wyszedł negatywny. 20 marca dziewczyna dostała chyba zatrucie pokarmowe wymiotowała itp. Dzisiaj jest 21 marca już jej trochę lepiej ale ciągle sie średnio czuje. Czy ktoś może powiedzieć jaka jest szansa że to ciąża?

Odnośnik do komentarza
Gość Nina Bonina

Musisz się zapytać dziewczyny kiedy miała ostatni raz miesiączkę i jeżeli miesiączkuje regularnie wyliczyć na podstawie tego jej dni płodne.

 

Test który wykonaliście mógł ewentualnie nie wykrywć ciąży (bo zrobiliście go za wcześnie), ale nie martwiłabym się tym na zapas, jeżeli użyliście poprawnie prezerwatywy, tylko powtórzyłabym test jeszcze raz za tydzień.

Odnośnik do komentarza

Też wątpię by twoja dziewczyna w ciąży. To plamienie 9.03 mogło być miesiączka. Od stosunku minęło 18dni więc test już powinien coś wykazać. Dla uprawnienia się niech zróbcie jeszcze raz test o czułość i 10 z rana.

Odnośnik do komentarza
Gość Jakub Maiewski

No test robiliśmy równe 14 dni po i było na nim że można zrobić o każdej porze. A to plamienie 9 to napewno nie była miesiączka ale też raczej nie krwawienie implacyjne. Ją od tego 9 boli podbrzusze jak na pms 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...