Skocz do zawartości
Forum

Niska waga w ciąży


Gość Chudzinka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Chudzinka

Witam, czy sa tu mamy ktore zaszly w ciąże z niska waga ?  42 kg jak zaszlam w ciaze teraz 13 tydzien i co najgorsze waga kolo 43 kg ale bez przerwy zle sie czuje mam nudnosci i nie mam apetytu. Jem male posilki w miare czesto ale waga jak zaklęta tym bardziwj ze id zawsze jestem bardzo szczupla i nogdy nie wazylam wiecej niz 46 kg a mam 34 lata.

Odnośnik do komentarza

Pierwsza ciążę zaczęłam z wagą 46 a skończyłam ważąc 51,5kg. Przez sześć miesięcy miałam nieustające mdlosci i wymioty po kilka razy na dobę bo i nawet w nocy się zdarzało. Dziecko ważyło ponad 3kg i było i jest zdrowe do tej pory🙂

Odnośnik do komentarza

Hej! Zaczęłam ciaze z wagą 48 kg, bardzo długo nic nie tyłam, mdłości i wymioty na porządku dziennym. Termin porodu miałam na marzec a brzuch pojawił się dopiero w grudniu i wtedy też zaczęłam nadrabiać kg :). Dziecko urodziło się z wagą 2980.

Odnośnik do komentarza

Mam koleżankę, która waży podobnie. Urodziła trójkę dzieci, pierwsza dwójka ważyła po 4 kg, trzecie ok. 3 kg. Wszystkie urodzone sn. Zastanawiałam się jak ona to zrobiła ;). Jej siostra jest jeszcze chudsza i musiała mieć dwa razy cc, bo miała zbyt wąskie biodra.
Jeśli gin uważa, że jest wszystko ok, to tego się trzymaj. Głowa do góry, będzie dobrze!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...