Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Daria

Puszące się włosy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daria

Moze tutaj miał ktoś podobny problem, od zawsze puszą mi się włosy, co z nimi zrobić. Najgorzej jest po suszeniu włosów, lubię rano zrobić sobie włosy a po suszeniu jest siano. Czy jest sens kupić suszarke z jonizacją?? Czy to może pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest zima, to okres gdy włosy zawsze są w złej kondycji... nie jestem przekonana co do tego, żeby suszarka z jonizacją coś pomogła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs

Ja też mam puszace się włosy. Ze swojego doświadczenia a nie mam czasu na ciągle majstrowanie przy włosach, wiem że u mnie gorzej jest jak nie wysusze włosów suszarka i pozwolę samym wyschnąć - są wtedy fatalne. Mam taką właśnie suszarke z jonizacja. Poza tym zauważyłam,że lepiej działa suszenie naj mniej ciepłym  i intensywnym nawiewie,ale nie baz grzałki w ogole,suszenie na szczotkę a nie przeczesywanie palcami, koniecznie suszenie od góry a nie "pod włos"-to jest najgorsze, rozdzielanie pasm przed suszeniem i suszenie ich po kolei. Kiedyś dzieliłam na 4 a teraz daje radę na 2. Najpierw trochę podsuszanam skórę głowy a potem rozczesuje. Wiem,że byłoby super bo mam często kołtuny rozczesywać włosy z odżywka ale nienawidzę tego babrania a to by jeszcze poprawiło sytuację. Dużo by można jeszcze robić ale zwyczajnie nie mam siły na więcej. Te sposoby pomagają mi jako tako utrzymać czuprynę w jakiejś tam formie. Ps kiedyś olejowalam włosy ale nic a nic to nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam ten problem. Używam suszarki z jonizacją i nie widzę żadnej poprawy. Wydaje mi się, że taka ich "natura". Jednak odkąd zaczęłam olejować włosy są w trochę lepszej kondycji. Używaj takiego oleju, który jest najlepszy dla twoich włosów, w zależności od ich porowatości. Osobiście używam olej lniany - mam włosy wysokoporowate 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mia111
W dniu 11/3/2021 o 9:52 AM, Gość Daria napisał:

Moze tutaj miał ktoś podobny problem, od zawsze puszą mi się włosy, co z nimi zrobić. Najgorzej jest po suszeniu włosów, lubię rano zrobić sobie włosy a po suszeniu jest siano. Czy jest sens kupić suszarke z jonizacją?? Czy to może pomóc?

mam suszarkę [reklama usunięta], ma technologię jonowo-plazmową, która mocniej wygładza włosy. Moje włosy się też puszą i widzę różnicę w ich stanie po suszeniu. To był dobry zakup, używam do codziennej stylizacji i nie ma efektu siana

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...