Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ewa

ból gardła, kaszel i katar w ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewa

Jestem w 5 miesiącu ciąży i niestety zaraziłam się grypą od starszej córki. Od tygodnia boli mnie gardło, mam kaszel i katar. Gardło boli coraz mniej, katar powoli przechodzi, a najtrudniej jest wyleczyć kaszel. Cały czas mam męczący mokry kaszel z odkrztuszaniem flegmy. Ratuję się domowymi sposobami na kaszel chociaż nie bardzo pomagają. Leżę w łóżku i piję dużo herbaty z sokiem malinowym. Stosuję też syrop z cebuli, czosnku i miodu. Rano odkrztuszam dużo flegmy. Często kaszlę, a kiedy kaszlę brzuch porusza się w górę i w dół. Czy grypa w ciąży może źle wpłynąć na dziecko? Czym wyleczyć kaszel? Czy wstrząs wywoływany przy kasłaniu nie zaszkodzi dziecku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mama adasia

Ja będąc w ciąży przeziębiłam się. Miałam katar i kaszel z flegmą. O ile z katarem sobie jakoś poradziłam, o tyle kaszel nie chciał przejść. Kasłałam i kasłałam. Kaszel się nasilał i musiałam iść do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...