Skocz do zawartości
Forum

W jakich sklepach kupujecie jedzenie i ile na nie wydajecie?


Gość Miriana

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. W jakich sklepach głównie kupujecie jedzenie i ile kasy na nie wydajecie? 

Jesli to nie tajemnica ;0

Ja wydaję jakieś 1200 zł miesięcznie na dwie osoby i tak się zastanawiam czy to dużo czy nie.... 

Odnośnik do komentarza

Musiałabym policzyć, bo dziele te kategorię na spożywcze, jedzenie na mieście, słodycze i alkohol. Staram się żeby jak najmniej było w dwóch ostatnich. Ale myślę że nie wiecej jak 1000-1200/ 2 dorosłe osoby. Wydaje mi sie, ze w sam raz 😉 Nie oszczędzam na jedzeniu jakos mocno ale staram się również kupować mądrze oraz nie wydawać kasy niepotrzebnie. Zwykle robię zakupy z listą i w wiekszych marketach Gdzie ceny są korzystniejsze no i jest to wygodniejsze bo nie marnuje czasu na codzienne kupowanie jedzenia.

Lubie Netto i ich promocje za zakupy https://netto.pl/rabaty-za-naklejki/ 

Teraz w sklepie jest dobra promocja na noze za naklejki. 

Odnośnik do komentarza

Odżywiam się zdrowo, zwracam uwage na jakość jedzenia. Często zamawiam je przez internet, ceny w sklepach internetowych są o wiele korzystniejsze niż w sklepach stacjonarnych.  Poza tym jest tam duży wybór jedzenia bio (w ostatnim czasie znacznie się to poprawiło w sklepach stacjonarnych, pojawiają się półki z takim jedzeniem ale i tak nie ma go tyle co w sklepach online).

[reklama usunięta]

Polecam szczególnie makaron bio.

Ile wydaję? NIe robię statystyk ale wydaje mi sie, ze dramatu nie ma bo odżywiamy się zdrowo i sama sporo gotuję. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

My różnie, nie mamy specjalnie wybranego sklepu, gdzie kupujemy - głównie tam, gdzie jest po drodze. Jednak w przypadku naszego maluszka to głównie zaopatrujemy się przez Internet, bo to wygodnie 🙂 No i łatwiej sprawdzić, czy dania są BIO i jaki jest ich skład. W sklepie nie zawsze jest na to czas 🙂 Bierzemy głównie Hipp, bo maluszek upodobał sobie marchewkę, ale mają tego na stronie znacznie więcej 🙂 Cenowo też dobrze wychodzi 🙂

Odnośnik do komentarza

My ,trójka dorosłych około 2000 miesięcznie zakupów takich normalnych plus czasem zamawiane jedzenie. Po ostatnich zakupach doszłam do wniosku ,że chyba zacząć czas trochę bardziej planować.

Zwracam jednak uwagę na jakość jedzenia, które kupuję i wybieram produkty dobre jakościowo oraz zdrowe;

[reklama usunięta]

Kupuję na przykład eko orzechy. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Korzystamy z Frisco i jest super, ale alkohol, pieczywo i mięso kupujemy stacjonarnie. Zdarza mi się zamówić we frisco jakieś warzywa, ale staram się unikać z uwagi na plastik. Mięsa i tak kupujemy mało, więc nie jest to wielki problem, gorzej z alko, bo to jednak szkło i dużo dźwigania które fajnie by było wyeliminować

No i kupuję w sklepach internetowych kawę. W sklepach stacjonarnych tak naprawdę trudno jest czasami znaleźć dobrej jakosci kawę....


[reklama usunięta]

W sklepie można dostać kawy z wielu zakątków świata.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jestem na diecie bezglutenowej (mam celiakię), staram się kupować dobre warzywa i mięso, ryby. Masło zaczęłam robić sama. Nie jestem w stanie policzyć ile nam "idzie pieniędzy" na jedzenie, ale staram się oszczędzać na czym innym (fryzjer, paznokcie, kino, kawa na wynos)

[reklama usunięta]

Aktualnie wiele sklepów online wprowadziło również wygodna usługę - mianowicie zakupy spożywcze z dostawą do domu. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

1.mam aplikacje która się podłącza z mężem i tam spisujemy co trzeba kupić

2.moge kupić to co na liście +1 do 2 więcej rzeczy

3. Mam aplikacje i loguje wydatki i wyznaczam budżet np. $50 miesięcznie na alkohol, jak wydam z tej poli tyle, to już nie mogę więcej alkoholu kupić sprawdzam też czy w sklepach są kody rabatowe [reklama usunięta]

4.cotygodniowo,zazwyczaj weekend analizuje budżet razem, co gdzie stoimy

5.Na weekend robię listę co będę gotowac w ciągu tygodnia (kilka głównych dan,spisuje produkty co potrzebne do tego )

6. Prawie wogole nie kupuje mięsa(1-2 w miesiącu)białko głównie mam z fasoli,grochu itp

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...