Skocz do zawartości
Forum

pierwsza wizyta u lekarza


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka dziewczyny 😄 Jak wyglądała wasza pierwsza wizyta u lekarza bo u mnie bez płciowo usg zrobione ciąża potwierdzona że badanie na nfz to zdjęcia usg nie dostałam :(po za tym wykryta torbiel ale co z nia czy mam sie stresować czy nie nic nie powiedział ja z nerwów też nic nie zapytałam 
Mam też różne myśli ponieważ pracuje jako laborantka różne substancje nie wiem czy on powinien zapytać ale ja bym chciała iśc na L4 ponieważ od niektórych zapachów mi źle i słabo 
mienić lekarza zostać czy co robić?

Odnośnik do komentarza

Trochę dziwne ze nie zapytał czym się pani zajmuje, ale też nie wiem który tydzień, mi proponował l4 dopiero po 10 tygodniu, choć poszłam kilka miesięcy później to miło że miałam wybór. Bo każda się czuje inaczej przecież w ciąży. 

Torbielą się nie przejmuj też mam i na ciążę nie wpływa, a wrecz jest odwrotnie bo ciąża działa tak że chroniąc dziecko "usuwa" to co mu zagraża. Mnie co prawda torbiel nie zniknęła ale stała się na USG trochę mniejsza i jaśniejsza. 

Ja co prawda chodzę prywatnie ale nie wyobrażam sobie wyjść bez zdjęcia i dokładnych badań. Ale to kwestia indywidualna, jak czujesz że mało poświęcił Ci uwagi to może warto zmienić. 

Odnośnik do komentarza

Zmienić lekarza. Powinnaś mieć cały obraz sytuacji. A co do torbieli to pewnie masz czynnościową i sama się wchłonie,stąd brak przejęcia u ginekologa. Więc spokojnie. Dodam tylko jeszcze, że torbiele są różne, ja miałam kilka i prawie wszystkie były operacyjne. A założył Ci kartę ciąży i zlecił badania? Co do l4 wolę się nie wypowiadać. 

Odnośnik do komentarza

Czy była już czynność serca na USG? Bo jeśli nie to lekarze tego jeszcze nie traktują do końca jak ciążę. Dopiero przy czynności serca zakładają kartę ciąży, kierują na badania. Z L4 jest różnie, ale przynajmniej powinien zapytać czym się zajmujesz. 

Odnośnik do komentarza

W prowadzeniu ciąży na pewno sprawdzi się dr Ewa Zwolińska, która przyjmuje pacjentów w MediPark w Warszawie na ul. Obrzeżnej 5. Pani doktor jest niesamowicie miłą i kompetentną osobą, a sama przychodnia posiada bardzo atrakcyjne pakiety dla kobiet w ciąży 🙂 Na pewno też pomoże odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie, czy pomóc w dolegliwościach. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...