Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Berta

Kreski na teście błędna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Berta

Hej dziewczyny robiłam kilka dni temu test wyraźne kreski teraz ledwo widać dlaczego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Asoa

Jeżeli to ten sam test to normalne. W instrukcji masz napisane ile czasu jest zdatny do odczytu. Potem wietrzeje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Berta
16 minut temu, Gość Asoa napisał:

Jeżeli to ten sam test to normalne. W instrukcji masz napisane ile czasu jest zdatny do odczytu. Potem wietrzeje.

Nie, nie kilka testów. Dwa dni temu robiłam były widoczne dzisiaj robiłam nie ma nic 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Czy ja wiem czy wietrzeje. Na pamiątkę zostawiłam sobie 3 testy. 1 z 12 lat temu, 2gi z 9 lat temu A 3 z 10miesiecy temu. I na wszystkich 3 są nadal wyraźne 2gie kreski😊 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs

Chyba chodzi o to,że test powtórzony i nic nie wykazał... Może inna czułość a może przypadek i pierwszy był wadliwy. Bhcg na pewno wyjaśni zagadkę. 

Poza tym zgadzam się z Ogvh na moich testach też po kilku latach nadal  widac wyraźne kreski. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Asoa

Na moim już po tygodniu było nic nie widać. Może zależy od testu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Berta
Godzinę temu, Gość Bibs napisał:

Chyba chodzi o to,że test powtórzony i nic nie wykazał... Może inna czułość a może przypadek i pierwszy był wadliwy. Bhcg na pewno wyjaśni zagadkę. 

Poza tym zgadzam się z Ogvh na moich testach też po kilku latach nadal  widac wyraźne kreski. 

A czy okres moze zminic wynik testu ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gość Berta napisał:

Jeżeli test był wykonany przed terminem miesiączki i dostałaś okresu, to możliwe że doszło do zaplodnienia, ale mogło być coś nie tak genetycznie i organizm nie dopuścił do zagnieżdżenia się, dlatego zaleca się robienie testu po gdy miesiączka się spóźnia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs
3 godziny temu, Gość Berta napisał:

Nie wiem co dokładnie masz na myśli...jeżeli byłabyś w ciąży a miałabyś krwawienie w terminie miesiączki i byłby odpowiedni poziom hormonu wtedy to test by wyszedł i tak.

Ale jeżeli tak jak pisze Qnia tzn coś by poszło nie tak i przyszedł by okres to tak naprawdę tylko badanie z krwi mogłoby pokazac że była to ciąża,ale wtedy biochemiczna. No i wtedy przy spadku bhcg test już mógłby nie wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...