Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ola

Ważne początki ciąży, lekarz za tydzień.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ola

Witajcie. Otóż parę dni temu po zrobieniu testu ciążowego zobaczyłam upragnione II kreski. 

Mam już córkę ( ma 10l). 5 lat temu również poroniłam ciążę  w 8 tygodniu. 

Obecną ciążę potwierdziłam  parę dni temu przez hcg.  Wyszedł 5 tydzień, zaraz zacznę  6 Tydzień. Ponieważ muszę odbyć kwarantanne ,to moja wizyta pierwsza do ginekologa i na usg  została o tydzień przesunięta(nie posiadam karty ciążowej jeszcze ).

Nie ukrywam, że martwi mnie to dodatkowo,czy wszystko jest w porządku.  Ale czy są ku temu powody?

Miewam lekkie bóle brzucha, były w terminie spodziewana się miesiączki, teraz tak okazyjnie, raz są , raz ich nie ma. Moze któraś z mam miała podobne dolegliwości?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata

Hej 🙂 Póki nie ma skurczy i plamień lub krwawienia to możesz czuć się jak podczas okresu 😉 Możesz nawet odczuwać ból krocza 🙂 Też na początku panikowałam, ale z czasem samo przeszło ☺

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola

Mam nadzieję. Gdyby nie kwarantanna ,pewnie bym zrobiła USG dla upewnienia się, że  ciąża  znajduje się prawidłowo. 

Ale niestety. Z drugiej strony może i lepiej ,im starsza  ciąża  tym większe szanse na bicie serduszka. 

Tylko martwily mnie bóle. Plamień,skurczu,itp nie ma. Przez chwilę tylko był biały śluz, ale czytalam  że to też nie jest nic strasznego. Staram się jak najwięcej odpoczywać i myśleć pozytywnie.  Przy 10letniej córce nic oprócz zgagi  nie miałam. Zero innych objawów. 

Dziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...