Skocz do zawartości
Forum

Strach o ciążę


Gość Bunia123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tydzień temu dowiedziałam się ze jestem w ciąży, przez ten tydzień byłam na dwuch USG oby dwa pokazały brak zarodka chociaż pęcherzyk jest 😔. Ostatnia miesiączkę miałam 03.12.2020 wychodzi ze jestem w 7tyg.Moje cykle są nieregularne w grudniu miesiaczka spóźniała się 42dni.Dziewczynny miała tak któraś myślicie ze mam szanse że zobaczę jeszcze zarodek bardzo się boję to moja pierwsza ciąża czekałam na nią trzy lata 😔😔

Odnośnik do komentarza

Jak masz nieregularne miesiączki to nie ma co patrzeć na termin z miesiączki. W pierwszej ciąży różnica w terminie między terminem z miesiączki, a terminem z USG wynosiła u mnie prawie 4 tygodnie. Idź na USG po ok. 10 dniach od ostatniego USG. Pamiętaj też, że liczy się skończone tygodnie, a nie rozpoczęte. 

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedź. Ja już straciłam nadzieję po wczoraszjej wizycie i USG i słowach Lekarza żeby nie robić sobie nadzieji, wątpię żeby było coś widać. Tak szczerze nawet nie wiem ile pęcherzyk ma mm lekarz mi nie powiedział nawet zdjęcia nie dostałam.

Odnośnik do komentarza

Lekarze niestety mają takie podejście. Dlatego ja znając swój organizm i wiedząc, że ciąża jest młodsza sama od razu mówię lekarzowi, że ciąża jest na pewno młodsza niż wynika z terminu OM. Wtedy trochę inaczej gadają. 😉 Beta dwa razy w odstępie 2-3 dni, koniecznie w tym samym laboratorium. 

Odnośnik do komentarza

Mi też się wydaje że nie jestem w 7tyg a w 5, dziękuję za odpowiedź już nabraralam trochę nadziei 😊napewno zasięgnę opinii innego lekarza bo czuje ze mój tak trochę mnie zlekceważył. On spytał tylko kiedy była ostatnia miesiaczka i na tym się opiera. 

Odnośnik do komentarza

Hej!                                                                      Byłam dziś u innego lekarza, lekarz zobaczył zarodek wygląda to na 6tc jednak serduszko nie biło kazał odczekać tydz i przyjść na drugie usg z wynikami. Myślicie ze jest szansa że usłyszę jeszcze bicie serca zarodek ma 4mm.

Odnośnik do komentarza

Hej, w środę zrobiłam pierwszy wynik bety wyszedł 36370.Drugi wynik zrobiłam w piątek wyszedł 48284,lekarz stwierdził że rośnie ja trochę się martwię że jest to za mały przyrost. Prawdopodobnie jest to wczesna ciąża każdy leżę mówi co innego, czy któraś z was tak miała z tym przyrostem bety? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...