Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zmartwiona

Piąty tydzień ciąży a brak pęcherzyka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zmartwiona

Hej mam takie pytanko u mnie om 11.12.  Test zrobiłam w niedziele 10.01. Wyszła delikatna druga kreska wiec rano 11.01 zrobiłam bete 540. Usg 12.01 nic nie wyszło. Kolejna beta 13.01 - 1360. Dzis 16.01beta 3570 i progesteron 17.6. Kolejne usg mam 19.01. Czy wtedy już będzie coś widać. Będę wtedy według om w 5 tyg +4. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Beta bardzo ładnie i prawidłowo wzrasta. Usg nic nie pokazało bo było za wcześnie. 1 badanie wykonuje się w 6/7tc gdy beta ma ok 10000. Ginekolog Ci nie powiedział? 5+4 to też jest za wcześnie dlatego że może jeszcze nie być widocznego zarodka. Ale wszystko zależy od sprzętu posiadanego przez lekarza. Uważam że Nie masz czym się martwic. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zmartwiona

Wiem że poszłam do niego za wcześnie bo następnego dnia jak zrobiłam test. Ale po prostu byłam w szoku że wyszła mi taka wysoka beta. Mam amh 0.1 i w lutym mieliśmy zaczynać procedurę do in vitro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Beta jest idealna, akurat dla 5tc, także WOW🥰🥰🥰🥰🥰. Super, gratuluję 😊. Może tego 19.01 będzie już coś widać, tylko nie panikuj jeśli będzie sam pecherzyk, pojawienie sie zarodka jest doslownie kwestia paru dni, a pojawienie sie serduszka kolejnych paru dni. W 7tc powinien byc bombelek z bijaca kropeczka 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sara

Beta dobra, tylko progesteron trochę niski. Bierzesz coś na podtrzymanie? Luteinę albo duphaston? Jeśli nie  to zapytaj lekarza bo może powinnaś. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zmartwiona
W dniu 16/1/2021 o 9:11 PM, Gość Sara napisał:

Beta dobra, tylko progesteron trochę niski. Bierzesz coś na podtrzymanie? Luteinę albo duphaston? Jeśli nie  to zapytaj lekarza bo może powinnaś. Powodzenia!

Na razie nie biorę nic na podtrzymanie bo wczoraj 19.01 na USG był widoczny sam pęcherzyk w jamie macicy a nie było jeszcze zarodka dopiero za tydzień jak będzie zarodek to wtedy ginekolog powiedziała że może da coś na podtrzymanie ciąży jak już będzie wiadomo że to ciąża. Ale oprócz tego że nie widać jeszcze zarodka martwi mnie też mniejszy przyrost beta-hcg bo w stosunku do16.01(3578) do 19.01 wzrosła tylko do 6834. A wg kalkulatora wzrostu beta HCG w internecie powinno być 10000-11000. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda

Wzrost jest nadal prawidłowy, prawie podwoiła się w ciągu 3 dni. W pewnym momencie przyrost jest już wolniejszy. Nie stresuj się i nie powtarzaj już bety, bo nie ma sensu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zmartwiona

Dzis (25.01) beta 13868,progesteron 11,20. Ciekawe czy jutro będzie coś widać na usg 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zmatrwiona

Na usg 26.01 czyli 6tydz+4 widać ciałko żółte wiec jest progres.  Lecz zarodka dalej nie ma. Dostałam duphaston. Kolejna wizyta za tydzień:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs

Koniecznie bierz duphaston bo progesteron spadł. No chyba,że robiłaś w innym laboratorium. Trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zmartwiona
10 godzin temu, Gość Bibs napisał:

Koniecznie bierz duphaston bo progesteron spadł. No chyba,że robiłaś w innym laboratorium. 

Robiłam w tym samym laboratorium Tylko tym razem o 7:00 rano A poprzedni progesteron robiłam o 10:00 A podobno progesteron Ma skoki dobowe ale nie wiem czy aż takie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zmartwiona

Beta u mnie zatrzymała się na 25 000 w 8tc+4 potem zaczęła spadać 24000 i 21000 tak samo progesteron padl do 7. Zarodka nadal brak 9 tygodniu byłam na łyżeczkowaniu Jeśli by kogoś jeszcze interesowała jak zakończył się ten wątek:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs

Bardzo mi przykro. No to jest niestety wpisane w los kobiet. Pisałaś,że byłaś przed in vitro. A nóż może organizm zatrybił i zajdziesz jeszcze raz naturalnie. Tego Ci życzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zmartwiona
W dniu 19/2/2021 o 6:21 PM, Gość Bibs napisał:

Bardzo mi przykro. No to jest niestety wpisane w los kobiet. Pisałaś,że byłaś przed in vitro. A nóż może organizm zatrybił i zajdziesz jeszcze raz naturalnie. Tego Ci życzę.

Dziekuje 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...