Skocz do zawartości
Forum

Przyjaciółka


Gość Angelika

Rekomendowane odpowiedzi

Moja przyjaciółka z podstawówki  (obie mamy po 34 lata) jest w  6 miesiącu ciąży (nie chcieli dziecka a ciąża to "wypadek przy pracy") to pierwsze ich wspólne dziecko z mężem. Nie planowali tego ale teraz nic się nie zrobi i wychowają. Przed ciąża, chodziliśmy do siebie w odwiedziny co jakiś czas nawzajem. Wspólne wakacje w Polsce i zagranicą. Jakieś imprezy z rodziną i innymi przyjaciółmi  często głośne (u nas)  bo mamy dom a oni w bloku  W pytaniu chodzi mi o to czy po narodzeniu  dziecka bardzo zmieni się ich życie , w.takim sensie czy będą w stanie  zachować tryb jak za starych dobrych czasów? Czy bardziej skupią sie ma dziecku? Z mężem nie mamy i nie planujemy dzieci więc trudno mi powiedzieć jak to jest z całą opieką. I też chcemy coś pomóc w opiece.

Odnośnik do komentarza

Nianie bo choćby chcieli to dziecka samego nie zostawią, no i po imprezie też by trzeba odespac. Najtrudniejszy 1 miesiąc potem z Górki. Ale dziecko wymaga opieki i bycia przy nim. 

Dziecko samo robi imprezy jak nie spi w nocy🤣

Odnośnik do komentarza

Urwalo mi początek; imprez z dzieckiem raczej się nie da robić chyba że jesteście patologią (sorry) bo tacy ludzie dzieckiem i jego obecnością się nie przejmują. I żeby gdziekolwiek wyjść trzeba by mieć nianie. Dalej jest. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...