Skocz do zawartości
Forum

Nieolanowana ciąża


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wskazuje treść pytania mam na myśli  nieplanowaną ciąże. 

Jeśli chodzi o szczegóły to pozwólcie wytłumaczyć. 

Mam 20 lat nie mam dziewczyny na co dzień pracuje za 2,5 tyś.  mieszkam z rodzicami  i siostrą  w małym 3 pokojowym domu (ja 1 pokoj, rodzice drugi siostra 3-ci)  3 miesiące temu przespałem się z dziewczyną ze szkoły nie uczę się, po prostu spotkaliśmy się przypadkiem pogadaliśmy i  fajnie  i było przypominać stare czasy , tak wyszło wylądowaliśmy w łóżku   później  były  jeszcze 3-4 takie spotkania . Było nam cudownie w łóżku ale...

 Kilka tygodni później spotkaliśmy się i powiedziała mi o dziecku pokazując usg i test.   Oboje byliśmy tym załamani bo mamy swoje życie. Ja bardzo przeżywam tą sytuację, rodzice nic nie wiedzą ale coś zaczynają podejrzewać bo pytali mnie co się stało a ja wykreciłem się z tego jakoś.  Niestety wiem że niedługo trzeba będzie powiedzieć tylko nie wiem jak.  Wiktoria wygląda jeszcze w miarę normalnie ale powoli brzuch rośnie,ma typowe objawy (chyba wiecie jakie) . Ona ma gorszą sytuację bo mieszka z mamą w małym mieszkaniu blok (są po rozwodzie rodzice i mniej pieniędzy bo matka.tylko zarabia ) na dodatek nie jesteśmy parą. 

Podsumowując  o ciąży dowiedzieliśmy się pod koniec października a teraz jest z tego co liczyliśmy 8-9 tydzień. Obecnie codziennie rozmawiamy (telefonicznie lub widując sie)  W pytaniu proszę o porady co zrobić w tej sytuacji  jak powiedzieć rodzicom o dziecku ,co będzie za 9 miesięcy czy damy sobie radę itp.  Boje się rodziców bo pochodzę z bardzo religijnej rodziny gdzie seks tylko po ślubie lub w narzeczenstwie itd. Chodziłem do katolickiej szkoły . A jak się dowiedzą do źle może być.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...