Skocz do zawartości
Forum

Czy to objaw ciąży


Gość Emm

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

W tym miesiącu mieliśmy pierwszy cykl starań o dziecko. Od kilku miesięcy obserwuję swoje cykle i używam aplikacji Flo. Owulacja wypadła na 16 grudnia. Czy to możliwe, że już było zagniezdzenie i że się udało? Odczuwam bóle jajników od 3 dni, do tego wczoraj doszła gorączka a dziś ból w ledzwiach. Ze względu na charakter pracy biorę ood uwagę też, że to zwykłe przeziębienie 

Wiem, że na test jest jeszcze za wcześnie. Ostatnia miesiączka 30 listopada, kolejna powinna przyjść 31 grudnia. 

Odnośnik do komentarza

Chyba każda z nas, która się stara na początku we wszystkim widzi objawy i bardziej wsłuchuje się w swój organizm. Gorączka i ból lędźwi to nie jest objaw ciąży, na które i tak jest za wcześnie. Jeżeli chcesz wiedzieć kiedy masz owulacje nie patrz na apke, bo każdy organizm jest inny, a ona po wpisaniu danych wylicza środek cyklu. Najlepiej mierzyć temp, sprawdzać śluz lub robić testy owulacyjne.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Gość Holka napisał:

Chyba każda z nas, która się stara na początku we wszystkim widzi objawy i bardziej wsłuchuje się w swój organizm. Gorączka i ból lędźwi to nie jest objaw ciąży, na które i tak jest za wcześnie. Jeżeli chcesz wiedzieć kiedy masz owulacje nie patrz na apke, bo każdy organizm jest inny, a ona po wpisaniu danych wylicza środek cyklu. Najlepiej mierzyć temp, sprawdzać śluz lub robić testy owulacyjne.

Owulacja mi się zgadza z apką bo obserwacji śluzu

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Karola

Mnie jajniki kłuły naprzemiennie od połowy cyklu, piersi zaczęły boleć dopiero 3 dni przed terminem miesiączki, a test 2 dni przed był negatywny. Dopiero w dniu miesiączki był pozytyw i w 26 dc miałam najwyższą temperaturę - 37,5

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...