Skocz do zawartości
Forum

Ciąża


Gość Annarita1902

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Annarita1902

Witam. Sprawa wygląda tak.Cykle mam 28 dniowe. Staramy się z narzeczonym od roku o dzidziusia. 1.11 miałam @, trwała 5 dni. Owulacja wypadała 15.11. Tydzień przed następną @ zaczęły boleć piersi, pierwszy raz pojawiły mi się na nich niebieskie żyłki, bolał brzuch, oraz zauważyłam delikatną kreske od pępka w dół. Według kalendarzyka powinnam dostać @ 29.11. Przyszła dzień wcześniej, trwała 3 dni i była mniej obfita niż zwykle I bez skrzepów ( zawsze przy @ krwawienie jest bardzo obfite I występują duże skrzepy) po skończonej "@" żyły na piersiach oraz linia na brzuchu nie zniknęły, są do dzisiaj. Jedynie piersi przestały boleć. Zauważyłam również żyły po bokach brzucha. Mierze również temperaturę pochwy. Wynosi od 37 do 37.6 czasem.Testy robiłam przed @ oraz po. Niestety negatywne. Wyczytałam, że na takie objawy może być za wcześnie. Mimo to chciałam sie dowiedzieć czy jest prawdopodobieństwo mimo negatywnych testów, że to ciąża. Niestety do ginekologa mam termin dopiero na 13.01.2021 a póki co Bety nie moge zrobić, mieszkam za granicą. Proszę o rady. Z gory dziękuję, pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza

Objawy, o których piszesz np u mnie wystąpiły później. W dniu pozytywnego testu (3dni przed miesiączką) tylko lekko bolały piersi i czasami podbrzusze. Jeżeli nie masz jak zrobić bety to powtórz test (z pierwszego moczu) 🙂 Nie zawsze każdą miesiączka jest taka sama 🙂

Odnośnik do komentarza

Uważam że w ciąży nie jesteś. A objawy sobie poprostu wmawiasz bo bardzo w tej ciąży chcesz być. Założę się że te symptomy i wcześniej występowały Ale nie zwracałas na nie uwagi. 

P.S ta delikatna kreska o której pisałaś pojawia się w zaawansowanej ciąży A nie na początku. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...