Skocz do zawartości
Forum

Krwiak w trymestrze ciąży


Gość Aga.383

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Wczoraj byłam u lekarza . Podczas badania lekarz stwierdził krwiaka 13*6 mm. Mam dużo leżeć , brać luteinę duphason oraz zastrzyki z clexanu . 

Czy któraś z was miała podobnie i krwiak się wchłonął . 

Jak na razie nie plamie. 

Odnośnik do komentarza

Witaj. Mój pękł i się oczyścił 6/7 tydz ciąży. Krwawiłam 2 tyg. Córka zaraz skończy 3 lata. Ostatnio koleżance pękł w 12 tc i też wszystko ok. U niej obyło się bez leków. Ale ja miałam identyczny zestaw leków. Pozdrawiam i życzę spokoju 

Odnośnik do komentarza

Głowa do góry. Ja miałam dwa. Jeden w 6-7 tygodniu, który się wchłonął a drugi w 11. Ten drugi pękł i krwawiłam bardzo obficie. Później plamiłam jeszcze przez miesiąc aż wszystko się oczyściło i leżałam plackiem 6 tygodni. Teraz jestem już w 27 tygodniu i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dzidzia zdrowa.

Odnośnik do komentarza

Hej. Krwiaki w ciąży to podobno stosunkowo częsta sprawa, na tyle że wiele z nich nawet nie daje objawów i jest widocznych dopiero na USG. Ja miałam plamienie w 10 tygodniu - krwiak był spory i był w tak pechowym miejscu że już się trochę odklejało łożysko, natychmiast zwolnienie lekarskie, nakaz mocnego oszczędzania się w połączeniu z lekami, i po 1,5 tygodnia krwiak już się ładnie wchłonął 🙂 Jestem w 20tc, zagrożenia już nie ma, leki odstawione, jedyne co to nadal mam się oszczędzać (ale już nie tak bardzo jak na samym początku).

Trzymamy kciuki 🙂

zi133e3kl1gu43kf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...