Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Aga.383

Krwiak w trymestrze ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aga.383

Cześć. 

Wczoraj byłam u lekarza . Podczas badania lekarz stwierdził krwiaka 13*6 mm. Mam dużo leżeć , brać luteinę duphason oraz zastrzyki z clexanu . 

Czy któraś z was miała podobnie i krwiak się wchłonął . 

Jak na razie nie plamie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorisss

Witaj. Mój pękł i się oczyścił 6/7 tydz ciąży. Krwawiłam 2 tyg. Córka zaraz skończy 3 lata. Ostatnio koleżance pękł w 12 tc i też wszystko ok. U niej obyło się bez leków. Ale ja miałam identyczny zestaw leków. Pozdrawiam i życzę spokoju 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bebe

Głowa do góry. Ja miałam dwa. Jeden w 6-7 tygodniu, który się wchłonął a drugi w 11. Ten drugi pękł i krwawiłam bardzo obficie. Później plamiłam jeszcze przez miesiąc aż wszystko się oczyściło i leżałam plackiem 6 tygodni. Teraz jestem już w 27 tygodniu i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dzidzia zdrowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Krwiaki w ciąży to podobno stosunkowo częsta sprawa, na tyle że wiele z nich nawet nie daje objawów i jest widocznych dopiero na USG. Ja miałam plamienie w 10 tygodniu - krwiak był spory i był w tak pechowym miejscu że już się trochę odklejało łożysko, natychmiast zwolnienie lekarskie, nakaz mocnego oszczędzania się w połączeniu z lekami, i po 1,5 tygodnia krwiak już się ładnie wchłonął 🙂 Jestem w 20tc, zagrożenia już nie ma, leki odstawione, jedyne co to nadal mam się oszczędzać (ale już nie tak bardzo jak na samym początku).

Trzymamy kciuki 🙂

zi133e3kl1gu43kf.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga.383

Dziękuję za odpowiedzi . 

Dodały mi otuchy . 

W piątek idę na badania prenatalne. Mam nadzieję że usłyszę same dobre wiadomości . 

Trzymajcie kciuki . 

Życzę Wam dużo zdrówka . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...