Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość mama2020

Refluks i "zdarte gardlo" u miesiecz ego dziecka :(

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mama2020

Witam, moze ktoras z Was mi podpowie  co mozna zrobic... Chce mala karmic naturalnie ale przez objawy jakie ma ostatnio jest to coraz trudniejsze - w 4 tygodniu corka zaczela miec kolki, czasem wymiotuje, ma tez duzo krostek na buzi.

Odstawilam mleko, maslo itp., 4 dni temu.. nie widac jakiejs wiekszej poprawy..

Polozna zasugerowala Kolzym lub Delicol zeby sprawdzic czy nie chodzi o laktoze.. Podaje Kolzym od wczoraj..

Ale niepokoi mnie refluks ktory wywolal juz chrzakanie i chrypke a raczej tak jak opisalam w tytule problem ze sluzowka gardla, co niestety jest slyszalne i martwie sie zeby corka nie zlapala infekcji.

Czy ktoras z Was moglaby mi poradzic co moge robic w tej sytuacji - wiadomo ze opieka medyczna ostatnio dziala troche inaczej i nie za bardzo chcialabym zaczynac bieganie po lekarzach z tak malym dzieckiem...

Corka troche chrzaka i slini sie, staram sie nie karmic jej za czesto, bo moglam wczesniej popelnic ten blad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...