Skocz do zawartości
Forum

2 pytania


Gość Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny mam do was 2 ważne pytania:  1-  ostatnio zauważyłam że wśród wielu moich znajomych i koleżanek które na fejsie czy insta nie były aktywne po porodzie zaczynają bardzo często dodawać zdjęcia dziecka, jak leżą razem, śpią, na spacerze z wózkiem ,jak na rękach trzyma wspólne z rodzicami, jak je itp. Mimo że jestem mamą dziwi mnie fakt że niektóre dziewczyny w ten sposób się zachowują . Co prawda się dzielą swoją miłością do ukochanego synka lub córeczki ale co za dużo to nie zdrowo 1 moja rowieśnikczka notorycznie coś wrzuca A kiedyś nie było praktycznie nic.  Wiecie skąd to się bierze że 90 matek po porodzie ma takie postępowanie. 

 

2.  Tu również o moich znajomych ponieważ obserwuje je jak napisałam wyżej na fejsie i insta to czasami coś tam wrzucą jakąś fotkę z dzieckiem w wózku ,czy coś w tym stylu a ma napisane status zwiazku  - wolny.  Coraz więcej jest takich dziewczyn samotne młode matki.  Coś wiecie może dlaczego? Czyżby ojciec dziecka ją zostawił  ? Czekam na wasze odpowiedzi i zapraszam do dyskusji. 

Odnośnik do komentarza

Nie bardzo wiem o czym chcesz dyskutować. Są różni ludzie, jedni wrzucają kilka zdjęć tygodniowo, drudzy mają jedno już kilka lat albo i wcale. To samo z tymi którzy mają dzieci. Ja osobiście nie mam zamiaru publikować zdjęć małego, ale to nie znaczy że jestem przez to gorsza/lepsza od tych co to robią. To samo z samotnymi matkami. Życie jest przewrotne, o czym tu mówić. Zajmij się swoim dzieckiem i swoim życiem. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...