Skocz do zawartości
Forum

Obawy


Gość Oliwka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej w czwartek dowiedziałam się że zostane mamą. Ale mam obawy ponieważ w marcu pokroiłam i obawiam się że też może tak bycie tej ciąży chodź wtedy lekarz powiedział że są na to znikome szansę.  Ja wizytę muszę jeszcze czekać 2 tyg bo za wcześnie A jakie są wasze przeżycia??

Odnośnik do komentarza

Hej, u mnie w lutym była ciąża pozamaciczna i oczywiście po zobaczeniu 2 kresek niesamowita radość i od razu panika co jeśli sytuacja się powtórzy. Oczywiście byłam cały czas pod opieką ginekologa, ale nikt nie da 100% pewności, że sytuacja się nie powtórzy 😕 Co chwilę pytałam tutaj na forum, czy takie i takie objawy są normalne, cały czas koszmary i jakieś dziwne myśli... Doskonale rozumiem co czujesz, każda wizyta u ginekologa to strach, że powie, że coś jest nie tak. Aż zalecił oglądanie głupich seriali żeby nie myśleć o tym wszystkim 😉 W czwartek zaczynam 13 tydzień, będzie chłopak 🙂 Wielkością jest parę dni do przodu i jest ok 🙂 Trzymam kciuki i mocno przytulam żeby wszystko było w porządku, a Twoje obawy zniknęły 😘

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Beata napisał:

Hej, u mnie w lutym była ciąża pozamaciczna i oczywiście po zobaczeniu 2 kresek niesamowita radość i od razu panika co jeśli sytuacja się powtórzy. Oczywiście byłam cały czas pod opieką ginekologa, ale nikt nie da 100% pewności, że sytuacja się nie powtórzy 😕 Co chwilę pytałam tutaj na forum, czy takie i takie objawy są normalne, cały czas koszmary i jakieś dziwne myśli... Doskonale rozumiem co czujesz, każda wizyta u ginekologa to strach, że powie, że coś jest nie tak. Aż zalecił oglądanie głupich seriali żeby nie myśleć o tym wszystkim 😉 W czwartek zaczynam 13 tydzień, będzie chłopak 🙂 Wielkością jest parę dni do przodu i jest ok 🙂 Trzymam kciuki i mocno przytulam żeby wszystko było w porządku, a Twoje obawy zniknęły 😘

Beatko jako ze jestem w podobnej sytuacji, miałam ciąże pozamaciczna, zapytam od kiedy lekarz pozwolił wam o starania o ciąże? Ja spotkałam się z różnymi wersjami. 3 mies. Pół roku i rok.  A chciałabym jak najszybciej. 

Odnośnik do komentarza

Lidka u mnie wszystko samo się oczyścilo, obyło się bez operacji i leków, od razu zaczął się nowy cykl. Jak dobrze pamiętam to 2-3 cykle ze względu na to, że jajniki pływały we krwi i musiałam brać czopki i zaraz jak był nowy cykl i okres to wszystko się oczyścilo. Myślę, że to zależy od organizmu jak sobie radzi i od tego jak sobie radzimy. Najpiej zapytać ginekologa jak u Ciebie to wygląda i jak Ty czujesz się na siłach :) Oczywiście musiałam co miesiąc sprawdzać, z którego jajnika jest owulacja :) 

Odnośnik do komentarza

Warto sprawdzić poziom witaminy D3 u mnie wyszło, że mam niedobór, a ona odpowiada za te wszystkie "babskie" rzeczy. Na pierwszej wizycie ginekolog powiedział, że zrobimy tak żeby się udało i w cyklu w sierpniu "zaskoczyło" :) Nie miałam dodatkowych badań, hormonów, czy drożności jajowodów, ale przyjmowałam zastrzyk żeby jajo było w pełni wykształcone, odpowiednio duże i żeby pękło :) A jak się czujesz? :* 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...