Skocz do zawartości
Forum

Niewiadoma ciąża


Gość Dominika

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Gość Rita napisał:

Powtórz bete za 2 dni i wtedy wszystko  bedzie jasne. 

Jesli beta jest 5 to znaczy wczesna ciaze 

Wynik jest napisany dokładnie 0.05 mIU/ml ale gdy tak wpisuje w internet to pokazuje się normalnie 5 ... Pani która oddawała mi wynik powiedziała że ciężko jej powiedzieć ale raczej ciąża... Z tego co wyczytałam w internecie każde laboratorium inaczej zapisuje wynik 😕

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Gość Dominika napisał:

Wynik jest napisany dokładnie 0.05 mIU/ml ale gdy tak wpisuje w internet to pokazuje się normalnie 5 ... Pani która oddawała mi wynik powiedziała że ciężko jej powiedzieć ale raczej ciąża... Z tego co wyczytałam w internecie każde laboratorium inaczej zapisuje wynik 😕

Ogólnie 0,05 wskazuje brak ciąży.

Dla tego zrób tak jak mówi koleżanka wyżej. Kolejna beta tak np.w poniedziałek. Będziesz mieć wtedy 100% pewność. A kiedy masz mieć @?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Ogvh napisał:

Ogólnie 0,05 wskazuje brak ciąży.

Dla tego zrób tak jak mówi koleżanka wyżej. Kolejna beta tak np.w poniedziałek. Będziesz mieć wtedy 100% pewność. A kiedy masz mieć @?

Sobota / niedziela , ale nie czuje jakbym miała dostać  a zawsze czułam ból brzucha czy cokolwiek 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Dominika napisał:

Sobota / niedziela , ale nie czuje jakbym miała dostać  a zawsze czułam ból brzucha czy cokolwiek 

 

No to my tobie już nic więcej z fusów nie wywrozymy. 

Założenie jest że twój wynik wskazuje brak ciąży. Bo jeśli 0,05 oznacza 5 to 50 oznacza 5000?No bez sensu. Zrób jeszcze raz betę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...