Skocz do zawartości
Forum

Ciąża z wpadki po imprezie


Gość ..a

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam 19 lat (kilka miesięcy temu skończyłem szkołę)  od niedawna pracuje nie są to jakieś duże pieniądze ale zawsze coś (2,4 tys) mieszkam jeszcze z rodzicami.
Co do pytania:
Jakiś czas temu miała miejsce pewna sytuacja z moim udziałem tzn.
Na imprezie  urodzinowej koleżanki z klasy przespałem się z dziewczyną która była wśród gości (rok starsza 20 lat)  bardzo tego żałuję bo po alkoholu i to była zwykła jednorazowa  przygoda.
  Około tydzień temu napisała do mnie z prośbą o spotkanie i powiedziała że to nie jest rozmowa na telefon.
Spotkaliśmy się i następnego dnia  i byłem zdenerwowany o co chodzi i, gdy ją zobaczyłem była w widocznej ciąży  i JUŻ podejrzewałem co sie kroi .
Około 3-4 miesiąc ,pokazała 2 testy (z początku etapu ciąży  i obecny sprzed kilku dni) oraz  zdjęcie usg.  odrazu do mnie,  że ja jestem ojcem (niby się zgadza że czas mniej wiecej nie wykrecalem się z tego ) byłem tym przerażony: nie lubie i nie chce dzieci jestem bardzo młody niedoświadczony w tym.
  Poprosiła bym płacił alimenty,wspomógł ją po porodzie brał czynny udział w życiu dziecka itd.
  Dała mi czas do namysłu jak moim zdaniem to będzie wyglądało za 5 już  miesięcy (termin na marzec)
Z jednej strony boję się tego  nie wiem czy podałam w nowej roli , jak to będzie później, ale nie chcę jej zostawiać z tym bo tylko sk****syn  tak się zachowuje.
Zaś z drugiej strony ciekawi mnie jak to jest  opiekować się dzieckiem, chodzenie na spacery z wózkiem, karmienie itp.
    Co do pomocy ze strony moich rodziców to niemożliwe: pochodzimy z biednej rodziny tzn zawsze nam starczyło na wszystko ale nie było możliwości by mi kupili jakieś drogie  gadżety typu laptop, telefon, samochód itd.
   Jak myślicie co mam zrobić  co będzie po porodzie, czy będzie to dla mnie trudne zadanie? Co do alimentów mam jakiś swój hajs ale nie ukrywam że chciałbym mieć coś dla siebie coś fajnego czasami kupić: (ciuchy, zainwestować w samochód,I inne tego typu) czy przy małym dziecku dużo się wydaje hajsu?

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Meggii napisał:

Po pierwsze to nie Twoje dziecko. Po tygodniu od seksu żaden ten nie wyjdzie. A ciąży tym bardziej nie będzie widać. Także spokojna głowa 🤪

Autor napisał że jakiś czas temu, A nie tydzień temu. Tak czy siak...zanim uojcowisz dziecko w urzedzie i zaczniesz płacić alimenty to zrób badania DNA. 

Odnośnik do komentarza

Minęło trochę czasu, ale napiszę. Spróbuj poznać tą dziewczynę bliżej. Może jednak wyjdzie z tego coś więcej i nie będzie jedynie matką Twojego dziecka. Spokojnie, bycie ojcem to nie koniec świata. Życie i tak toczy siś dalej czy tego chcemy czy nie 😉 Fajnie, że jesteś z tych co biorą odpowiedzialność za swoje czyny. Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...