Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Agata

Nocne pobudki na zabawę

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agata

Witam drogie mamy.

Powiedzcie mi proszę czy któraś z Was zmagała się z podobnym kłopotem- moja córka, która kilka dni temu skończyła 9 miesięcy, co noc budzi się o różnych porach (2, 3, 4, 5 nad ranem albo pomiędzy) i chce się bawić. Nie płacze, ale natychmiast siada w łóżeczku, siega po maskotke, bardzo intensywnie "gada", śmieje się, próbuje wstawać (mimo że sypia w śpiworku). Taka impreza trwa około półtorej godziny,po czym dziecko zaczyna marudzić i udaje się ją uśpić (chyba, że obudzi sie około 5, wtedy już po prostu nie śpi). Niby nie dzieje się nic wielkiego ale to dość męczące i nie wiem czy to normalne? Czy można zrobić coś żeby córeczka spala spokojniej?

Jasna sprawa, że Malutka przechodzi fazę intensywnego rozwoju i testuje swoje nowe umiejętności ale musi to robić też w środku nocy? 😉

Dodam, że w ciagu dnia Mala ma 2 drzemki w trakcie których przesypia łącznie, około 3h. Przed zaśnięciem na noc bawimy się spokojnie, wyciszająco. Nie widzę nic co mogłoby być przyczyną takiego zachowania stąd moje pytanie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...