Skocz do zawartości
Forum

Masaż szyjki, czy pomogło?


Gość Julka

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gość Julka napisał:

Hej! 

 

Jestem teraz w 40 tc + 3 dni. 2 cm rozwarcia i miałam dziś masaż szyjki, powiedzcie czy wam to pomogło i przyśpieszyło poród? 

 

Pozdrawiam! 

Naprawdę żadna z was nie miała masażu szyjki?.

Odnośnik do komentarza

miałam w pierwszej ciąży masaż. Strasznie bolesne... pierwszy miałam w środę na wizycie (wtedy szyjla była skrócona do 2cm) i od tego czasu zaczęłam czuć skurcze i sączyły się wody. W sobotę zostałam przyjęta do szpitala (szyjka była bez zmian 2cm), miałam mieć wywoływany poród, ale...w czasie badania ginekologicznego w trakcie pononego masażu szyjki odeszły mi wody i się zaczęło...dzidzia wyszła po 16h od odejscia wód. Jestem przekonana, że masaż przyspieszył poród.

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Julka napisał:

Asia dziękuje za odpowiedz.

Mnie ten masaż nie bolał, czułam dyskomfort ale nic poza tym. Mam nadzieje, że to pomoże. Czuje częste skurcze i napięcie brzucha odkąd wróciłam do domu. 

Uuuuuu to coś widzę że zaraz się zacznie

Odnośnik do komentarza

dziewczyny i dalej nic 😔 Skurcze mam czesto, ale się nie nasilają, dzisiaj odeszła mi wielka brązowa galareta, pewnie czop, ale czy to możliwe skoro miałam już  2 cm wczoraj?  Lekarz powiedział, że jeśli do jutra nic się nie wydarzy to mam dzwonić do szpitala na umówienie wywołania porodu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...