Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ula

Plamienia a hormony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ula

Od kilku lat biorę tabletki antykoncepcyjne, ale od 3 miesięcy pojawią się plamienia w środku cyklu. Trwa to ok. 7 dni, więc jest uciążliwe. Czy już powinnam skontaktować się z ginekologiem. Może przejdzie samo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata

Lepiej sprawdzić to u ginekologa. Parę lat brałam tabletki i nie wystąpiło plamienie w trakcie cyklu. Może nie jest to nic poważnego, ale zawsze lepiej to sprawdzić,  jeżeli jeden ginekolog nic nie zrobi to iść do innego. Niestety trafiłam na takich lekarzy, którzy stwierdzili "taki panik urok" na ból niezależnie od dnia cyklu, a nic dobrego z tego nie wyszło. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Domi

Wina tabletek. Też miałam ten problem i ginekolog nawet na krzepnięcie mi coś dała, ale nic nie pomogło. Zmieniłam tabletki na inne i przeszło jak ręką odjął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też kiedyś miałam ten problem ale przeszło z czasem, nie pamiętam nawet czy zmieniałam wtedy tabletki, mimo wszystko teraz udałabym się do ginekologa gdyby mi się pojawiły na wszelki wypadek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...