Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paulina

Początek ciąży a miesiączka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina

Witam serdecznie, mam pytanie które nie daje mi spać.. Staram się z partnerem o dzidziusia. Kochaliśmy się w dni płodne 24/25.07, dziś przyszła miesiączka która nie jest mile widziana. Czy może komuś również się tak zdążyło a mimo wszystko później testy wykazaly pozywyny wynik? :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klara

Nie. Ale najlepszym rozwiązaniem będzie test z krwi bhcg. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina
15 minut temu, Gość Klara napisał:

Dziękuję Klara, po weekendzie się udam. Czy test z krwi również jest lepiej robić rano? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kaja

W ciąży nie ma miesiączki. Mogą być krwawienia/plamienia w terminie miesiączki. Moim zdaniem robienie testu bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klaudia

Paulina  nie wiem jak dokładnie  jest u Ciebie ale ja zaszlam w ciaze wspolzyjac akurat  w te dni kiedy myślałam że są  one nie płodne.  Tak samo w 1 ciąży  przez półtora roku wspolzylam  w dni płodne które wyliczala mi aplikacja i nic z tego nie było.. A pewnego miesiąca pamiętam że wspolzylam nie dokładnie w ten dzień co w aplikacji była owulacja  I mam już 5 letnia córkę. A teraz  oczekuje właśnie drugiego 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...