Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Derska

Niedobra sałatka a ciąża

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Derska

Byłam z dzieckiem dzisiaj  na obiedzie w restauracji  był  schabowy  frytki  i surówka.  Wszystko ok tylko ta surówka  taka dziwna . Była  ona z marchewki i dziwnie  pachniała niby nie  jak alkohol sama nie wiem w smaku tez taka sobie. Zjadłam  większą  połowę  a teraz żałuję. Czy ona mogła sfermentowac? Zwróciłam uwagę kelnerce  że dziwnie pachnie a ona mi że ona swieza  jest wczoraj  robiona że tam jest chrzan i taką marchewkę  im przywoza i ona tak pachnie.  Że absolutnie  tam  alkoholu niema i mają  ja dzisiaj  do obiadu.  Jestem w 8 tygodniu ciąży i się boję trochę czy nie zaszkodzi dziecku. Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justyna31

Moim zdaniem jak czułaś, ze coś jest nie tak to trzeba było jej nie jeść, a teraz to już po ptakach, jak to się mówi 🤷‍♀️ Ale jeżeli nie zjadłaś dużo to nie powinno nic się wydarzyć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiktoria

Dziecku na bank nie zaszkodzi. Co jedynie Pani może mieć tylko lekki nieżyt żołądka. 🥰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...