Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dominika

Czy to ciąża

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dominika

Witam chciałam zapytać mam pewien problem zawsze miałam nieregularne miesiączki przeszłam rok temu dwie poważne operacje nigdy się nie zabezpieczamy zawsze gdy myślałam że ciąża to był fałszywy alarm ostatnio często kłują mnie jajniki częściej prawy dwa tyg temu byłam mega senna teraz mam wysypkę na twarzy która nie znika śluz jest wodnisto mleczny i jest go mega dużo nwm czy to ciąża czy moje urojenia ? Wątpię żeby przy takim rozregulowanym okresie zajść w ciążę raczej to niemożliwe współżyje około 2 lat ale nic z tego boje się że mam policystyczne jajniki ale zaczynam się martwić dodam że nie mogę określić dni płodnych bo mam opóźnienie w okresie około 2 miesięczne 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość

Zazwyczaj tego typu objawy mogą świadczyć o zbliżającym się okresie. W nieregularnych cyklach jak najbardziej można zajść w ciążę, kwestią utrudniająca zajście jest ciężko określenie dni płodnych. Kiedy wypada Ci przybliżony termin miesiączki? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...