Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość wilmakatarzyna.42

Szpital Madalińskiego-tragedia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wilmakatarzyna.42

Odradzam stanowczo poród w tej placówce.Oczekiwanie na Izbie Przyjęć kilkanaście godzin,gdzie nikt się Tobą nie interesuje.Odsyłanie do lekarza w rejonie który nie istnieje.Faktycznie odsyłają z problemem mówiąc wprost do gabinetów prywatnych lekarzy którzy tam pracują.To jest skandal.Na sali porodowej na którą w końcu dużo po terminie dotarłam(byłam odsyłana aż minęły 3 tyg po terminie) co jakiś czas widok młodego skołowanego i zarozumiałego lekarza,który nie ma pojęcia o porodach.Pyta położną jak jest w badaniu bo on nie jest pewien.Położna tez nie wie,wzywa kolejną.Potem wszyscy znikają.Wszyscy się uczą( szkoda że nie maja plakietek jak w Sturbuksie) na nas.Jacyś sensowni lekarze stamtąd tylko w gabinetach prywatnych przyjmują i robią cięcia swoim pacjentkom( tak miała moja koleżanka,lekarz zrobił jej cięcie z powodu makrosomii płodu- 3600g)Moje dziecko ważyło 4300 na ostatnim usg ale nikt nie raczył w to spojrzeć,nikt nie przejrzał papierów.Dopiero jak powiedziałam ile waży ktoś raczył spojrzeć w dokumenty i wtedy po kilkunastu godzinach,po długim parciu zdecydował o cięciu. Ładne wnętrza to nie wszystko,tam w ogóle nie ma kompetentnego personelu,położne to jakieś uczennice głównie,głupoty gadają,cały czas siedzą sobie w telefonach.Chaos i dezorganizacja.Jeden wydaje polecenie,drugi to kwestionuje i tak się przepychają przy pacjentce.Nigdy nie idźcie do tego szpitala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...