Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Malutka86

Ciąża obumarła, badania prenatalne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malutka86

W 9 tygodniu ciąży na usg wyszło mi: brak rozwoju zarodka, nieprawidłowa struktura, brak tętna, brak rozwiniętych narządów. Lekarz dał mi tylko skierowanie na badania prenatalne, które mam za 3 tyg. Żadnego skierowania na betę, żadnego skierowania do szpitala itp. Przeszukałam cały internet i nie znalazłam żadnego podobnego przypadku. Lekarz mi tylko powiedział, że nie sądzi by ta ciąża się utrzymała, ale nie powiedział co mam robić w wypadku poronienia. Byłam w szoku i nerwach i nie spytałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klaudziak

Moim zdaniem idź do innego  ginekologa  nawet prywatnie. Takie sprawy warto skonsultować z nie tylko jednym lekarzem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Malutka86

Idę pojutrze na wizytę. Miałam nadzieję, że ktoś coś będzie wiedział ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maszkaron123

po co Ci skierowanie na prenatalne, z taka diagnoza to trzeba do szpitala skierowanie, tez mialam podobnie, brak akcji serca i niestety wywolywanie poronienia lub czekanie na samoistne. ale nie ma na co czekac. wspolczuje i sil zycze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Malutka86

Też nie wiem, po co te prenatalne. Lekarz mi powiedział, że to oni mają skierować do szpitala... Co mi się wydaje dziwne. Zresztą chodzenie ponad miesiąc z martwą ciąża chyba nie jest normalne.  Póki co nic nie zapowiadała naturalnego poronienia. Pojutrze idę do innego lekarza, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

malutka u mnie bylo tak ze kazal mi sprawdzic u drugiego lekarza czy faktycznie serduszko nie bije, ale ja nieczekalam na wizyte do jutra tylko od razu sor i pokazalm zdjecie z usg i oni mi tez zrobili i juz zatrzymali w szpitalu na wywolanie. w takiej sytuacji kazdy lekarz moze wypisac skierowanie, przeciez w szpitalu tez sie upewniaja co do diagnozy, a czekanie 3 tyg moze grozic utrata zdrowia i doprowadzic do tragedi. musisz jak najszybciej skonsultowac z kim innym i powiedziec ze chce skierowanie do szpitala. ja nie mialam i duzo przy tym bylo latania i tlumaczenia co w takiej sytuacji jest bardzo trudne bo nerwy i placz i tlumaczenie a ludzie na okolo sluchaja, a ze skierowaniem to od razu na oddzial.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Malutka86

Ja nawet nie mam zdjęcia USG.... Powiedział, że dopiero z tych prenatalnych skierują do szpitala. Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji i nie wiedziałam jak to powinno wyglądać. Dopiero w domu poczytałam co i jak i od razu umówiłam się do innego lekarza. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

malutka wspolczuje bardzo, dobrze ze masz lekarza bo ten to jakis dziwny, ze kaze ci 3 tygodnie czekac wiedzac ze dziecko sie nie rozwija.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Malutka86

Przez wirusa mój lekarz nie przyjmuję, więc poszłam do jakiegokolwiek, który miał krótki termin to teraz mam... w każdym razie dzięki, za rozmowę, bo człowiek może zwariować sam z własnymi myślami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Malutka86

Acha, poczytałam o prenatalnych i nie znalazłam przypadku by badali martwą ciążę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

malutka86 no teraz to ciezko bylo w lekarzami. Jak cos to pisz, i daj znac co i jak po wizycie. trzymaj sie cieplutko i wiem ze Ci ciezko, ale z czasem bedzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina 28

Malutka leć do innego lekarza i to jak najszybciej.. Stwierdził u Ciebie brak tętna zarodka!!! Musisz koniecznie jak najszybciej potwierdzić to u drugiego lekarza! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...