Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kamila

Czy to ciaza?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamila

Witam czy możliwa jest ciąża w przypadku gdy:

12 czerwca kochałam się z moim chlopakem w prezerwatywach(byl to moj 12 dzień cyklu,mam je 29dniowe)

Tydzien przed spodziewana miesiaczka(miala wystąpic w poniedzialek29.06) zaczelo mnie piec i bolec podbrzusze i trwalo to kilka dni. Powiekszyly mi sie rowniez piersi tak jak to zwykle przed okresem. Niestety jest dzis 1 lipca,miesiaczki brak za to mam trochę sluzu takiego mętnego bialo-przeźroczystego. Dzis wykonałam(20dni od stosunku) 2 testy ciazowe z czuloscia 25mlu i oba wyszly negatywne. Wykonalam je o 9 rano a o 6raz oddawalam mocz wiec to bylo moje 2 pojscie do lazienki tego dnia. Dodam ze cykle mam regularne maksymalne opoznienie to jeden dzien. Strasznie się boje i prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina 28

Wydaje mi sie, ze nie jestes w ciąży. 

Jezeli chcesz mieć pewność 100% idz do labolatorium na bhcg z krwi i wyjdzie w 10000%. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sanderson

Możesz zawsze kontrolować kiedy nastąpi owulacja. Warto mieć w domu jakiś monitor cyklu. Moja siostra ostatnio kupiła Cyclotest My Way i mówi, że fajny jest. Tam ma sporo opcji do wpisywania danych i dzięki temu z większą dokładnością jest wszystko ustalane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...