Skocz do zawartości
Forum

Duży pecherzyk ciążowy a brak zarodka


Gość Klaudziak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Klaudziak

Witam byłam u ginekologa w 4tygodniu  i 5 dniu ciąży licząc  od OM. Był pecherzyk  ciazowy  wskazujący wielkością  na 6t i 1dc. Mówił że coś widzi serduszko bijące bardzo niewyraźnie  ale w dokumentach  napisał ze brak echa serca plodu..  W 5t i 2 dc (od OM) zrobiłam bete z krwi wyniosła ponad 17.000.  U drugiego lekarza już mojego  prowadzącego byłam w 5t 5d ciazy i był pecherzyk  wielkosc odpowiadające 7t 1 dc. Nie było nadal zarodka ale mówił że pecherzyk zoltkowy widział. Martwię się że pecherzyk ciazowy  jest  duży względem tygodni  od okresu . Wspolzylam  z mężem dzień  przed okresem w trakcie  okresu  i w 1,2,34 dzień  po jego zakończeniu. Okres był normalny jak zawsze. Cykle mam różne  od 28 dni do nawet raz mi się zdarzył ostatni  ale to ze stresu nerwów   38 dni. Czy owulacja  mogła  mi się przesunąć  zaraz po  okresie  i dlatego  pecherzyk ciazowy jest większy? Dodam że lekarz  kazał przyjść dopiero  za 4 tygodnie i od razu  dał skierowanie na prenatalne  w 11tc.

Odnośnik do komentarza

Beta wskazuje na bardziej zaawansowana ciążę. Ja w 5tc miałam 2230 A Ty masz 17tys. Jednak że w 4/5tc usg nie pokaże zarodka bo to jest jeszcze za wczesna ciąża. U mnie w 6t2d był sam pecherzyk. Ale ciąża nie rozwijała się prawidłowo i skończyło się p.

Jak możesz to zrób jeszcze 1 betę I sprawdź czy wzrasta prawidłowo. podejdź też do innego ginekologa, nawet prywatnie. Bo to jest naprawdę dziwne. 3mam kciuki i odezw8ij się. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudziak
Godzinę temu, Gość Ogvh napisał:

Beta wskazuje na bardziej zaawansowana ciążę. Ja w 5tc miałam 2230 A Ty masz 17tys. Jednak że w 4/5tc usg nie pokaże zarodka bo to jest jeszcze za wczesna ciąża. U mnie w 6t2d był sam pecherzyk. Ale ciąża nie rozwijała się prawidłowo i skończyło się p.

Jak możesz to zrób jeszcze 1 betę I sprawdź czy wzrasta prawidłowo. podejdź też do innego ginekologa, nawet prywatnie. Bo to jest naprawdę dziwne. 3mam kciuki i odezw8ij się. Pozdrawiam

Byłam jeszcze  przed tym wszystkim  u innego w 4t 4d ciazy. Ten doktor znowu zmierzył  pecherzyk i powiedział że ciaza jest za wczesna nawet po zamierzeniu pecherza nie pokazał mu się  tydzień ciąży  liczony przez usg. Mówił  że to około 3 tygodnia. Wtedy by się  to zgadzało ponieważ  przypuszczałam  że właśnie była gdzieś ok 13,14 dnia cyklu (Chociaż teraz nie jestem pewna) czyli ok 2 tygodnie od początku miesiaczki.

Dodam że test  robiłam w 21 tc i był  negatywny. A tydzień  później  czyli 28tc był pozytywny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...