Skocz do zawartości
Forum

Mamusie w 2021 r.


Gość Gabri

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Czy Wy także planujecie dzidziusia na 2021 rok? O którym miesiącu myślicie bądź na kiedy macie już termin? O jakich imionach myślicie? A moze juz jestescie w ciazy, dlugo trwaly Wasze starania? Piszcie, jak się do tego przygotowujecie. Planowałam dzidzie na grudzień 2020, ale koronaświrus trochę popsuł nam plany... 

Odnośnik do komentarza

Jestem studentką Wyższej Szkoły Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności. Piszę pracę magisterską, której tematem jest "Analiza i charakterystyka składu wybranych preparatów zawierających kwas foliowy przeznaczonych dla kobiet w okresie ciąży". Zwracam się do Pań z uprzejmą prośbą o wzięcie udziału w badaniu, którego celem jest analiza suplementacji kwasem foliowym wśród kobiet ciężarnych. Badanie ma charakter anonimowy, a wyniki posłużą wyłącznie do celów naukowych.

Dziękuję za poświęcony czas

https://docs.google.com/forms/d/1EBrUIlnf97j1ogTYNkLpMtMalomrWl74pv6rM_aEI3w/edit

 

Odnośnik do komentarza

Planuje starania od pażdziernika.Jeslinsie uda to by było 2dziecko.Corka ma 4latka zaraz.Chcialabym córkę, imię Ilona. Z imion dla chłopców podobają mi się Aleksander, Karol I Piotr.Tez planowałam w maju i też wirus popsuł plany..I boję się jak będzie teraz na jesień...A mam już 38lat , więc ostatni dzwonek I nie chce już odkładać...

Odnośnik do komentarza
Gość Planowaczka-2021

Cześć :) 

Planuje drugiego dzieciaczka. Córka w styczniu skończy 4 lata i to pragnienie spłynęło na mnie niespodziewanie...Myślałam, że córka bedzie jedynaczką. Mam 30 lat. Zostało mi ostatnie opakowanie tabletek i myślimy zacząć starania od stycznia 2021, ale może zaczniemy szybciej. W sumie chciałabym urodzić (tak jak córkę) w zimie, ale wiadomo...plany jedno, a życie drugie :) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...