Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem w ciąży?


Gość Agata

Rekomendowane odpowiedzi

Wynik testu należy odczytać po 3-5 minut. Odczyt po dłuższym czasie moze byc niewiarygodny. Poczekaj np 2 dni i zrob rano test (z pierwszego moczu). Ewentualnie możesz jutro iść na krew sprawdzić beta hcg  i będziesz miała pewność. 

Odnośnik do komentarza

Agata gdy robiłam test ciążowy 3 dni przed @ to po czasie 10-15 min wyszła bladziutka druga różowa kreska, przez kolejne dni ta samą sytuacja, @ brak wiec po 3 dniach spóźnienia wyszła już mocna do 5 min.

Myślę że są szanse i jesteś w ciąży, jeśli oczywiście tj różowa kreseczka, ja z tego bladziocha zaraz rodzę, powodzenia i daj znać jak jest u ciebie 😉🤞

Odnośnik do komentarza

Jestem studentką Wyższej Szkoły Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności. Piszę pracę magisterską, której tematem jest "Analiza i charakterystyka składu wybranych preparatów zawierających kwas foliowy przeznaczonych dla kobiet w okresie ciąży". Zwracam się do Pań z uprzejmą prośbą o wzięcie udziału w badaniu, którego celem jest analiza suplementacji kwasem foliowym wśród kobiet ciężarnych. Badanie ma charakter anonimowy, a wyniki posłużą wyłącznie do celów naukowych.

Dziękuję za poświęcony czas

https://docs.google.com/forms/d/1EBrUIlnf97j1ogTYNkLpMtMalomrWl74pv6rM_aEI3w/edit

 

Odnośnik do komentarza

Musi powtórzyć. Ja się teraz staram o drugie, ale coś mi się rozregulowało, bo brałam dwa lata pigułki antykoncepcyjne i nie możemy się wstrzelić. Sceptycznie zawsze podchodziłam do takich, ale zamówiłam Afrodytę Smart, co tam się wyznacza owulację, zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...