Skocz do zawartości
Forum

Ciaza czy nie


Gość Rita

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć prosze o rade  cykle mam zawsze 29dniowe juz 2 dzien spóźnia mi sie okres dzisiaj robilam test ale jedna kreska. Boli mnie brzuch  tak jak na okres czuje rozpieranie kucie raz z jednej strony raz z drugiej mam duzo sluzu bialego czasami kremowy lub jasno zolty boli mnie jedna piers bardziej az mi sudek sciemnial jak myslicie co to moze byc?  Bo jak test negatywny  to raczej nie ciaza. 

Odnośnik do komentarza

Witam. Zrobilam test paskowy firmy bobo test. Na opakowaniu jest napisane ze wynik odczytujemy po 5min. Odczekałam te 5 min i nic nie pokazalo. Odeszlam na chwilę do kuchni doslownie na 2 minuty i gdy wróciłam pojawila się druga kreska. Jest widoczna golym okiem tylko wydaje mi się ze powinna byc blizej a jest trochę blizej napisu max. Co mam sadzić? Do miesiaczki 6 dni. 

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Hmm jutro kup nowy test i wykonaj ponownie,albo idz na bhcg. Ja zrobilam test 5 dni przed okresem, i kreska druga (slaba) wyszla po 1 minucie... Mysalam ze mam zwidy. Ale ta kreska po 1 minucie zoatala. Dzis jestem w 21 tygodniu ciąży. 

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Rita- okres może się zawsze spóźnić, teraz zmiana pogody upaly itp, nie zawsze okres będzie jak w zegarku. Ja jak zaszlam w ciążę to testy wykazywaly 2 kreske juz 5 dni przed okresem...  A uwierz mi nie raz myślałam ze jestem w ciąży bo niby objawy inne itp.... W cyklu gdzie zaszlam w ciążę (2 ciąża) to od owulacji bolalo podbrzusze... I jak nigdy bolaly mnie sutki... I tylko bol sutkow i piersi sklonily mnie do zrobienia testu 😁 w 1 ciąży wogole nie miala zadnych objawów... Dopiero parę dni po terminie okresu zaczely sie wymioty do 17 tygodnia... Takze zrób jeszcze ra test albo bhcg ale gdybys byla w ciazy to by Ci test wykazal

Odnośnik do komentarza

Cykle mam przeważnie 28dni, czasami 30 ale to juz musi być. Kochalam się z mężem 9dnia cyklu. I tylko tego dnia bo wyjechał służbowo. Nigdy nie odczuwam bólu owulacyjnego wiec nie wiem kiedy wystepuje u mnie owulacja. Wiadomo owulacja moze wystapic w roznym dniu cyklu. Czuje sie tak jak zawsze przed miesiaczka. Okres powinien przyjsc 27.06. Do wykonania testu sklonilo mnie to ze mam straszne zawroty głowy ostatnio. 

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

 Agata123  temperatura pod pacha nie jest wyznacznikiem ciąży 😁 jezeli stosunek byl 9 dc przy cyklach 28-30 dc owulacja przypada na 15-17 dc wiec marne szanse na ciaze.. Jeżeli chcesz sie upewnić idz jutro na bhcg do labolatorium na 1000% bedziesz znala odpowiedz. Pisalas ze do miesiaczki masz 6 dni...  Takze zrob jutro bhcg albo test ciążowy z porannego moczu... 

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Agata123

Jezeli chcesz mierzyć temp. Potrzebujesz obserwacji okolo 6 cykli a nie parę dni i to pod pacha.... Temperature mierzy się najlepiej w pochwie przed wstaniem z łóżka o tej samej porze...  Takze jezeli masz lekko podwyszona temp. Pod pacha to uwazaj jak pojdziesz np. Do labolatorium zeby nie mysleli ze masz koronawirusa bo u mnie przed szpitalem mierza temp. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...